ראש הממשלה בנימין , נאם הערב (א') בכנס לזכרו של העיתונאי ז"ל, שנערך בגבעת שמואל.

בנאומו, שהתרכז בנושא התקשורת, אמר נתניהו: "ישנם גורמים בציבור ובתקשורת שרוצים לומר לנו שכל מה שקורה במדינה שחור ופגום. זה לא כך. יש כאן הישגים עצומים. התוצר הגולמי כאן תכף עוקף את יפן. זה לא הישג של מה בכך בגלל האתגרים שהם ייחודים לנו כמדינה מערבית. בשנה שעברה נפגשתי עם 250 מנהיגים. היה כאן הנשיא טראמפ. בקרוב יגיע ראש ממשלת הודו. ישראל מדינה מחוזרת. מנהיגים רבים רוצים לבוא לכאן. יש לנו ארץ נהדרת".

WhatsApp Image 2017-05-28 at 18.31.39
נתניהו בנאומו בכנס, הערב. צילום: אלירן טל

 

נתניהו התייחס למהלכים הקרובים, כשעל אמר כי: "בימים אלה אנחנו מקדמים את למרות המתנגדים שרוצים לטשטש את הזהות היהודית שלנו", ועל שוק התקשורת: "אני מבקש לפתוח את שוק התקשורת לתחרות אמיתית. זה ישרת את כל עם ישראל. אנחנו זקוקים לתקשורת בעלת גוונים רבים ולא נשיג זאת על ידי שליטה".

על השתלבות הציונות הדתית בתקשורת אמר: "הציונות הדתית כבר כאן, בעולם התקשורת. יש לכם ביטוי חזק ועצמתי ויש ציבור שלם שלא בא לידי ביטוי בתקשורת וזה בגלל שאין מספיק חופש ותחרות. זה מה שקורה במדינות אחרות ועדיין לא קרה בארץ בעיקר בתקשורת המשודרת. הפתרון הוא הגברת התחרות. הייתי רוצה לראות נציגים של עולי רובי ואתיופיה ונציגים של הפריפריה בתקשורת".

 

אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.