ראש הממשלה מתייחס לחקירות

ראש הממשלה בנימין נתניהו מתייחס בפעם הראשונה למירוץ הסמוי שנפתח בתוך מפלגת הליכוד להחלפתו, זאת בעקבות ההתפתחויות השונות בחקירותיו. כתב "כאן", זאב קם פרסם הערב (ב') כי במהלך ישיבה סגורה עם בכירים בממשלה ובכנסת, טען נתניהו כי שר התחבורה ישראל כץ חותר תחתיו ואף כינה אותו בזלזול 'השר הבכיר בליכוד': "שמענו על הבכיר בליכוד. הוא יכול להמשיך לתכנן להחליף אותי. כולכם יודעים מי זה", אמר.

ראש הממשלה בנימין נתניהו עם שר התחבורה ישראל כץ. צילום: אוהד צוינברג, פלאש 90
ראש הממשלה בנימין נתניהו עם שר התחבורה ישראל כץ. צילום: אוהד צוינברג, פלאש 90

בישיבה, שהתקיימה אחרי ישיבת הממשלה, הזכיר אחד הנוכחים לנתניהו שכץ הוציא הודעת גיבוי ביחס אליו. נתניהו השיב: "אפשר כבר להגיד את השם שלו בגלוי? מה הבושה להגיד את השם שלו?". ביחס לשאלה האם פניו לבחירות חדשות, אמר נתניהו באותה ישיבה סגורה: "אני לא רואה פה שהולכים לבחירות. אל תנסו לחשוב שמחר אני הולך ושעומדים להחליף אותי".

ההודעה של כץ. לא סיפקה את נתניהו

"40 אנשים הצביעו בעד חוק ישראל היום"

עוד התייחס ראש הממשלה לחתימה של ראש הסגל שלו לשעבר הארי ארו על הסכם עד מדינה. "אני לא מבין מה רוצים ממני. אין לי מה לפחד. אני לא רואה שיש לי בעיה".

בשלב מסוים לגלג נתניהו על עדות ארו בתיק 2000 ואמר: "מדברים על שוחד והפרת אמונים בתיק 2000. תיק 2000 זה שוחד? יש 40 אנשים שהצביעו בעד חוק לסגירת עיתון ישראל היום, ועלי מדברים על שוחד והפרת אמונים? מי הוביל את החוק הזה? אותם הולכים לחקור? מנסים לרדוף אותי. מנסים להפיל את הימין. זה לא חדש. כבר עושים את זה הרבה שנים".

 :עוד באותו נושא