הערב (מוצ"ש), פרסם פוסט בדף הפייסבוק הרשמי שלו ובו הוא תוקף את הפרשן המדיני של חברת החדשות 2 .

"אתמול פרסם אמנון אברמוביץ' כתבה מגמתית מתוך הדלפות פליליות, מסולפות ורצופות שקרים", כתב נתניהו והוסיף: "שכל מטרתה להמשיך ברצח האופי שלי ושל משפחתי".

בהמשך הביא ראש הממשלה מדברי עיתונאי 'גלובס' אלי ציפורי שתקף את הפרסום המדובר: "משהו רע מאוד עובר על אמנון אברמוביץ'", כתב ציפורי והוסיף: "ומשהו רע עוד יותר עובר על אמנון אברמוביץ' וגיא פלג כשהם ביחד ("אומרים לי בפרקליטות", שי ניצן צריך להיות שופט בעליון")",עוד הוסיף עיתונאי 'גלובס', "אחרי שהשניים איימו על נתניהו שלא ימנה את יריב לוין לשר המשפטים, הם מוכיחים שוב ושוב ששנאתם לנתניהו מוציאה אותם לחלוטין משיווי משקל.

"אין שום בעיה עם ביקורת על נתניהו ולו הקשה והחריפה ביותר", מסביר ציפורי וממשיך: "אבל הצמד הזה כבר חצה את כל הקווים האדומים. יש הבדל תהומי בין ביקורת עניינית ומקצועית לבין אוסף של רכילויות שאין לו שום ערך ציבורי, זולת לבזות אדם מתוך שנאה עיוורת ודי חולנית".

"השניים לא מבינים שהם עושים שירות נפלא לנתניהו", כותב אלי ציפורי, "אחרי עוד שידור שלהם, הם רק נותנים לו עוד תחמושת לטענותיו המוצדקות שהחונטה התקשורתית והמשפטית רודפות אחריו במסע ציד חסר תקדים בהיקפו, תוך הדלפות פליליות ושיתוף פעולה פסול בין גורמים באכיפת החוק לבין חברי החונטה התקשורתית".

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.