3:00 19/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > נתניהו נגד בנט: "ילדותי וחסר אחריות"

נתניהו נגד בנט: "ילדותי וחסר אחריות"

בעימות שהתפתח בין השניים תקף ראש הממשלה את יו"ר הבית היהודי, האשים אותו בילדותיות וטען כי הוא בלוגר. בנט לא נשאר חייב

על רקע חילוקי הדעות בעניין הסדרת הישוב עמונה, תקף היום (א') ראש הממשלה בנימין נתניהו את יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט במהלך ישיבת הממשלה וקרא לו "ילדותי וחסר אחריות".

העימות החל עם אמירתה של השרה רגב כי "יצא בתקשורת כאילו הליכוד נגד חוק ההסדרה ובנט בעד". בתגובה שאל השר בנט: "למה, ראש הממשלה בעד?". לאחר שרגב השיבה בחיוב, התערב ראש הממשלה ופנה לשרה: "מירי, אני לא זקוק להגנה שלך מול התקשורת".

לאחר מכן פנה לבנט וסינן לעברו "כל כך ילדותי וחסר אחריות. לא נבזבז כאן זמן על בלוגרים". בנט לא נשאר חייב וענה לו: "מי כאן הבלוגר, אתה?".

ראש הממשלה בפתח ישיבת הממשלה היום (א')

קודם לכם, בפתח הישיבה, ראש הממשלה הביע כוונה לדחות את ההצבעה על חוק ההסדרה בהסבירו כי "היועץ המשפטי לממשלה אומר באופן ברור שהעלאת חוק ההסדרה לפני קבלת תשובת בג"צ, יכולה לפגוע קשות – ואכן הוא באמת נפגע קשות – בסיכויי הדחייה".

עוד אמר נתניהו במהלך הישיבה: "היום בישיבת ראשי מפלגות הקואליציה אנחנו נבחן, בשיקול דעת ובאחריות, את האפשרויות העומדות לפנינו. ואני רוצה להדגיש, אין מי שדואג להתיישבות יותר מאיתנו. וגם כאן, דרושים שיקול דעת ואחריות לטובת ההתיישבות".

בטרם ישיבת הממשלה אמר השר בנט כי הוא "משוכנע שכמו כל שרי הליכוד גם ראש הממשלה ייתן רוח גבית לעשות סוף סוף תיקון לעוול הזה".

רה"מ בנימין נתניהו ושר החינוך נפתלי בנט. צילום: פלאש 90
רה"מ בנימין נתניהו ושר החינוך נפתלי בנט. צילום: פלאש 90
אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

Screenshot_4

"מרצ היא מפלגה של חונטה"

יו"ר מרצ הודיעה ליו"ר הכנסת יולי אדלשטיין כי תעזוב את משכן הכנסת, אך תישאר בתפקידה במפלגה על מנת לקדם פריימריז פתוחים. הפטריוטים דווקא מפרגנים