דף הבית > אקטואליה וחדשות > נתניהו מגיב לפרסומים נגדו: "מכת ההדלפות השקריות נמשכת"

נתניהו מגיב לפרסומים נגדו: "מכת ההדלפות השקריות נמשכת"

ראש הממשלה התייחס הערב לפרסומים לפיהם היה לכאורה מעורב במהלך שיצמצם את תפוצתו של 'ישראל היום' בתמורה לסיקור אוהד ב'ידיעות אחרונות' לצד נוני מוזס וח"כ איתן כבל: "הסילופים לא יוכלו להסתיר את האמת: ראש הממשלה נתניהו הוא זה שבלם את החוק לסגירת ״ישראל היום״ כשפיזר את הכנסת והלך לבחירות"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס הערב (חמישי) לפרסומים בחדשות 2 ובערוץ 10 לפיהם היה מעורב בניסיון לקדם חוק שיצמצם את תפוצתו של היומון 'ישראל היום' בתמורה לסיקור אוהד בעיתון 'ידיעות אחרונות'. נתניהו, כך לפי הפרסומים, שיתף לכאורה פעולה במהלך עם מו"ל ידיעות אחרונות ארנון (נוני) מוזס וח"כ איתן כבל (המחנה הציוני).

ראש הממשלה בנימין נתניהו. צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

 

מטעמו של ראש הממשלה נמסר: "מכת הדלפות המגמתיות, השקריות ולא חוקיות נמשכת בניסיון לטשטש את הישגיו הגדולים של ראש הממשלה נתניהו, אבל הסילופים לא יוכלו להסתיר את האמת: ראש הממשלה נתניהו הוא זה שבלם את החוק לסגירת ״ישראל היום״ כשפיזר את הכנסת והלך לבחירות.

הציבור לא טיפש. רבים מסכימים שלא צריך לחקור את היחסים שבין אנשי ציבור ואנשי תקשורת. אבל באותה המידה הם אומרים שאם חוקרים אחד צריך לחקור את כולם.

איך ייתכן, הם שואלים, שחוקרים את ראש הממשלה שבלם את החוק, ומלבד איתן כבל לא חוקרים אף אחד מעשרות חברי הכנסת שהגישו את החוק ותמכו בו ושרבים מהם זכו, ועדיין זוכים, לסיקור מלטף מידיעות אחרונות ומ-וויינט ?

הציבור לא קונה את זה".

אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

מטען חבלה נמצא בביתו של המיליארדר ג'ורג' סורוס

המטען שנמצא בחבילה שנשלחה לביתו אותר על ידי צוות העובדים במקום. המיליארדר היהודי לא שהה בביתו בזמן האירוע