ראש הממשלה התייחס היום (ראשון) לביקורת על הקצנת ממשלתו ימינה ואמר כי "ממשלתו תמשיך לחתור לשלום גם בהרכב הנוכחי והמורחב שלה". את הדברים אמר במסיבת עיתונאים שערך בירושלים עם ראש ממשלת צ'כיה בוהוסלב סובוטק.

נתניהו התייחס גם לביקורת על מינוי יו"ר ישראל ביתנו לתפקיד שר הביטחון והכריז: "אני אחראי לביטחון ואשאר אחראי. מציע להפסיק עם הבכי והנהי".

דבריו באו בתגובה לשאלת כתב ערוץ 2 אודי סגל. סגל ביקש מנתניהו להגיב על דברים שאמרו בליכוד על יו"ר ישראל ביתנו לפני חודש, לפיהם: "ליברמן מנסה לעשות הסבה מקצועית מפרשן פוליטי כושל לפרשן צבאי שלא עומד בתנאי הסף", נמסר אז מהליכוד. "אדם שהכדור היחיד ששרק לו ליד האוזן הוא כדור טניס, אדם שלא הוביל מימיו אפילו לא חייל אחד לשדה הקרב ולא קיבל החלטה מבצעית מימיו, אדם שלא שרד ישיבת קבינט אחת מתחילתה ועד סופה, לא יכול להיות פרשן צבאי".

נתניהו ענה כי:"בפוליטיקה אומרים הרבה דברים, אני דווקא ממעיט במילים. אני לא עוסק במילים אלא במעשים. אני ששירתתי כקצין בסיירת מטכ"ל, דואג מאז לביטחון ישראל. אני שומע את הקולות בתקשורת, את הקולות של ההלקאה העצמית, את ניסיונות ההפחדה. אני מציע להפסיק את הבכי והנהי".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.