ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נשא דברים הערב (שלישי) בכנס פעילים בקריית אתא:

"אנחנו שומרים על הביטחון. ראיתם את זה בימים האחרונים. יכולנו היום לקום ליום אחר לגמרי. אנחנו יודעים שאנחנו צריכים לשמור על המדינה שלנו מול האיומים שמצטברים סביבנו ואנחנו עושים את זה בנחישות ובתבונה. כל מה שתיכננו להשיג – השגנו. אנחנו שומרים על ביטחון מדינת ישראל כי אנחנו דואגים גם לאזרחים וגם לחיילים שלנו.

היריבים שלנו בשמאל התנגדו לכל צעד אבל אנחנו לא ויתרנו. לא ויתרנו ועשינו. הוצאנו את הגז מהאדמה. הם התנגדו לכך שיצאתי נגד ההסכם הרע והמסוכן עם איראן, ואנחנו לא ויתרנו ועשינו וביטלנו את ההסכם הזה. הם התנגדו, אשכנזי וגנץ, להקמת הגדר בגבול מצרים שבלעדיה המדינה הייתה נשטפת במיליון מסתננים לא חוקיים – אני הכרחתי את הקמת הגדר והגענו לאפס מסתננים. שמרנו על מדינת ישראל.

ראש הממשלה בנימין נתניהו. צילום: דוברות הליכוד

 

יש לנו עוד המון תוכניות לפיתוח המדינה והצפון. אבל הגעתי לפה כי אני מודאג. אני מודאג משום שאני רואה את הסקרים. בסקרים רואים שהרבה מהתומכים שלנו אומרים שהניצחון בכיס והליכוד הולך לנצח, הם נשארים בבית. לפיד וגנץ עוברים את הליכוד. מי שחושב שזה בכיס – אני אומר לכם, מעומק הלב והשכל, זה לא בכיס. בדיוק ההפך. אם השאננות תימשך אנחנו נפסיד ואסור שהליכוד יקבל פחות מנדטים מלפיד וגנץ ואז נקום בבוקר עם יאיר לפיד ראש ממשלה ברוטציה עם גנץ"

ל"כן באתי לכאן הערב כדי להגיד לכם – צאו החוצה, תביאו את האנשים להצביע לליכוד. רק מחל.

בסוף זאת השאלה האמיתית של הבחירות האלה זה מי יהיה ראש הממשלה הבא של מדינת ישראל. אם לא נתגייס ולא נביא את האנשים זה יהיה גנץ ולפיד – שמאל חלש. ואם תבואו להצביע – זה הליכוד ואני. ימין חזק.

יש מי שהחליט לא לתמוך בממשלת ימין. לצערי ליברמן שגדל אצלי בחר כמו איימן עודה להמליץ על בני גנץ. הוא ממליץ על גנץ ולפיד ועשה איתם הסכם עודפים איתם. זה מאוד מסוכן. כי לפיד וגנץ ייקחו אותנו אחורה לדרך השמאל. זה פשוט גדול עליהם. הם לא רק הסכימו להסכם הגרעין המסוכן עם איראן, הם גם אמרו שצריך לעקור 80-90 אלף מאחינו ואחיותינו ביהודה ושומרון.

תוכנית המאה של טראמפ תגיע עוד מעט אחרי הבחירות. מי אתם רוצים שינהל איתו את המשא ומתן – לפיד וגנץ או הליכוד ואני? אתם חושבים שטראמפ או פוטין יתרשמו באופן מיוחד מגנץ ולפיד? ומי יוביל את מדינת ישראל ברגע הקריטי הזה? הצמד הזה, הבלגנץ הזה? רק ליכוד גדול ימנע את בלגנץ השמאל.

לכן אני מבקש את ההתגייסות שלכם. אסור לבזבז אף קול על מפלגות שלא עוברות את אחוז החסימה או על מפלגות שלא משנה אם יקבלו 8-9 מנדטים. אני מבקש שכולם יצביעו בפתק אחד. מי שרוצה אותי ראש ממשלה שיצביע מחל. רק לליכוד. תסתערו קדימה. תוודאו שכולם מגיעים להצביע. ושכולם מצביעים מחל. לא הימין ישמור על הליכוד – הליכוד ישמור על הימין. רק הצבעה לליכוד, רק ליכוד גדול יבטיח ממשלת ימין. אני צריך אתכם. אני מאמין בכם. ומעל לכל – אני אוהב אתכם".

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.