"הבוקר פרסם '' נוספת לפיה מסרב לאפשר למשטרה לחקור אותי בפרשת הצוללות", נכתב בפוסט שעלה בעמוד הפייסבוק של . מדובר בהודעה חריגה שהפיצה דוברות המשרד המכחישה את הדיווח לפיו ראש הממשלה נתניהו יזומן לחקירות בפרשה. "כמה שעות לאחר מכן פרסם גורפת: ״אין שחר לטענה כאילו חוקרי המשטרה העבירו ליועץ המשפטי לממשלה בקשה לגבות את עדותו של ראש הממשלה בפרשת הצוללות וכלי השיט, ושהוא לא נתן אישור לכך. בקשה כזו לא הועברה עד כה ליועץ המשפטי לממשלה וגם לא לפרקליט המדינה או לפרקליטות המלווה. בהקשר זה, הידיעה שפורסמה כוזבת לחלוטין״, ציטט רה"מ.

"הנה עוד דוגמה חיה לפייק ניוז, כפי שקורה כמעט כל יום במסגרת שמטרתו הפלת ממשלת הליכוד בראשותי שלא באמצעות הקלפי. בניגוד למה שחושבים בתקשורת, הציבור חכם ומבין בדיוק מה מנסים לעשות כאן. גם הפעם זה לא יעזור להם. אתם כבר יודעים למה", חתם.

כזכור, הבוקר דווח ב'ידיעות אחרונות' כי מיקי גנור טוען כי עו"ד דוד שמרון אמר לו שראש הממשלה בנימין נתניהו מעורב בפרשת הצוללות. לפי הדיווח, מעדותו של גנור עולה כי בין שמרון לראש הממשלה התקיימה פגישה בנושא עסקת הצוללות, עליה דיווח שמרון לגנור.

עוד לדבריו של עד המדינה, בשיחותיו עם שמרון כדי להסתיר את מעורבות נתניהו ואת עו"ד יצחק מולכו בפרשה – כונה רה"מ בשיחות בין השניין "החבר", ומולכו כונה "הגיס".

בתגובה לפרסום, נמסר מטעמו של ראש הממשלה כי "האמת בעניין פעולותיו של ראש הממשלה נתניהו בנושא הצוללות וכלי השיט היא פשוטה וברורה: כל ההחלטות של ראש הממשלה נתניהו היו ענייניות, ללא נגיעה או מעורבות של גורם או אינטרס זר כלשהו, כשרק ביטחונה של מדינת ישראל עומד לנגד עיניו. ראש הממשלה נתניהו כלל אינו מכיר את גנור ולא הכיר שום קשר בין גנור לעו״ד שמרון או בין עו"ד שמרון לחברת טיסנקרופ. עו"ד שמרון ועו"ד מולכו מעולם לא שוחחו עם ראש הממשלה בנושא ולו מילה אחת".

עוד נמסר, כי "כל ניסיון להטיל דופי בפעולותיו והחלטותיו של ראש הממשלה נתניהו הוא מופרך מהיסוד. ראש הממשלה נתניהו כבר אמר את הדברים בעבר, והוא יחזור ויאמר אותם ככל שישאל".

ביום שישי דיווח אמנון אברמוביץ' בחברת החדשות כי ראש הממשלה צפוי למסור עדות בפרשת הצוללות, ואף להיחקר באזהרה בפרשה.

הפרסום בידיעות
הפרסום בידיעות
אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.