ראש הממשלה התייחס הערב (מוצ"ש) לאובססיה התקשורתית אחר אשתו שרה. בחשבון הפייסבוק שלו כתב נתניהו: "בשנים האחרונות התפתח נוהג מכוער בתקשורת. בכל פעם שמישהו בסביבתי, ולעיתים גם לא בסביבתי, עוזב את תפקידו או לא נבחר לתפקיד, התקשורת מיד פוצחת במקהלה אחידה — "שרה אשמה" או : "הכל בגלל שרה".

"שרה הפכה מזמן לשק החבטות של התקשורת". צילום: ישראל סלם, פלאש 90

 

"אין זה משנה שבמקרים רבים שרה לא מכירה את האנשים ואפילו לא יודעת שמתנהל הליך מינוי לתפקידים שמדובר בהם", כתב ראש הממשלה והביא דוגמא: "למשל, ראש מוסד חדש שפגש את שרה לראשונה באירוע ציבורי ניגש להגיד לה שלום. היא שאלה אותו לשמו, וכשהציג את עצמו ותפקידו, שניהם פרצו בצחוק כי התקשורת פירסמה ששרה הייתה זו שמינתה אותו".

עוד כתב נתניהו: "זה לא מנע ממועמד אחר לתפקיד ראש המוסד כמה שנים לאחר מכן לטעון שהסיבה לכך שלא מונה לתפקיד נעוצה בכך שהוא לא התקרב לשרה".

נתניהו סיפר על אדם נוסף שהכפיש את רעייתו: "כך היה גם עם מישהו שראה עצמו מועמד לשגריר באו״ם. כשלא קיבל את התפקיד גם הוא נימק זאת בהתנגדותה של שרה, שלא ידעה כלל שהוא מועמד לתפקיד או שהתפקיד מתפנה".

צעירות מהקהילה היהודית בגואטמלה מצטלמות עם . צילום: לע"מ

 

למעשה הסביר ראש הממשלה: "כל מי שלא מונה לתפקיד או פוטר תפס את השיטה – הכה בשרה והתקשורת תקשור לך כתרים". עוד הוסיף: "העובדות והאמת בכלל לא משנות. שרה הפכה מזמן לשק החבטות של התקשורת".

ראש הממשלה התייחס גם לאנשי השמאל המגישים חדשות באולפנים וכתב: "הפרשנים הארסיים באולפנים חוזרים על דברי ההבל וההסתה שוב ושוב. ״נו כן״, הם אומרים בארשת של חשיבות עצמית או כביכול בהבנה מעמיקה של הדברים, "זו שוב שרה". או כפי שהם נוהגים לומר לאחרונה בהנהון ראש ידעני ומאשים, "זה בלפור".

הגב' שרה נתניהו ביקרה יחד עם הגב' מלניה טראמפ בבית החולים הדסה עין כרם. צילום: פלאש 90

 

"אלו דברי שקר מרושעים ומלאי ארס", האשים נתניהו והוסיף: "אני הוא זה שמחליט בראייה רחבה של מכלול השיקולים על המינויים שאני ממנה. אבל כמובן שהאמת לא מעניינת את מקהלת הארס, שהפכה לאחרונה גם למקהלת ההרס". עוד הדגיש ראש הממשלה: "הם כבר לא מסתפקים בשקרים הארסיים על שרה. עכשיו הם גם מוסיפים שעובדים עוזבים בגלל ה״הרס״ שאני כביכול מביא על המדינה".

"בהזדמנות אחרת אפרט מה אני עושה למען המדינה שלנו 24/7 וארחיב על המחיר הכבד שנגבה ממשפחתי בשל מסע הרדיפה של התקשורת שלא בוחלת בשום אמצעי כדאי להחליף אותי בראש ממשלת שמאל".

נתניהו כתב אודות אשתו כי: "אני רוצה לספר לכם, חברים יקרים, מה שהתקשורת מסתירה מכם קרוב לעשרים שנה: על כך ששרה הולכת שלוש פעמים בשבוע, שנה אחר שנה, לעבודתה כפסיכולוגית בשירות הציבורי. היא הולכת בשקט ובצנעה, הרחק מעין המצלמה, כדי לעזור לילדים ולהוריהם".

"הפרשנים הארסיים באולפנים חוזרים על דברי ההבל וההסתה שוב ושוב". שרה נתניהו. צילום: פלאש 90

 

נתניהו המשיך וסיפר בעניין שרה: "לאחר שעות עבודתה היא עוזרת לילדים חולי סרטן, למשפחות שכולות, לחיילים בודדים, לניצולי שואה ולעוד אנשים רבים הזקוקים לעזרה. היא לא רק נפגשת עמם פעם אחת; לעיתים זהו קשר של ליווי, תמיכה וחברות שנמשך שנים".

"לאחרונה היא אף ייצגה את ישראל יחד עם משלחת משרד החוץ בשליחות מדינית הומניטרית לגואטמלה לאחר אסון הר הגעש שם", סיפר ראש הממשלה והוסיף: "היא יצאה לשם בהזמנת רעיית נשיא גואטמלה, שאותה היא גם אירחה לביקור גומלין בישראל רק לפני מספר שבועות".

"והנה הדבר המדהים ביותר: אינני מכיר שום אישה או רעיה שהייתה עומדת במשך עשרות שנים תחת מטר אין סופי של השמצות שקריות ומרושעות כאלה ורצח אופי כזה – עומדת איתן וממשיכה לעזור לנזקקים, להיות אם מסורה לבנינו ולתת לי משענת וסעד",

נתניהו סיים במילים: "רעייתי האהובה, את גיבורה אמיתית"

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.