12:17 16/01/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > נתניהו: "ההר הוליד עכברון"

נתניהו: "ההר הוליד עכברון"

ראש הממשלה התייחס לראשונה לפרשת מימרן במסיבת העיתונאים במוסקבה וקבע: "רומסים את כבודה של אשתי"

"ההר הוליד עכבר ואפילו לא, הוליד עכברון. בקושי", כך אמר היום ראש הממשלה בנימין נתניהו בסוף מסיבת העיתונאים לשאלת העיתונאי יאיר ויינרב מהערוץ הראשון, בהתייחסות לפרשת מימרן.

נתניהו תקף את טענות המבקרים אותו על קבלת תרומות מארנו מימרן. "דובר על מיליון אירו לקמפיין בחירות ב-2009. לא מיליון אירו, לא קמפיין בחירות, לא 2009. מדובר על תרומה חוקית לקרן שהקמתי לפעילות ציבורית לטובת מדינת ישראל כשהייתי אזרח פרטי בשנת 2001. אז גם מהבלון הזה יצא כל האוויר".

ראש הממשלה אמר כי "ברור שזה חלק מרדיפה פוליטית שיטתית. מה שלא הצליחו לעשות בקלפי מנסים לעשות בהאשמות שווא עם ניפוח תקשורתי אדיר. לצורך זה לא בוחלים בשום אמצעי". נתניהו גונן על אשתו ואמר כי "רומסים את דמותה של רעייתי, הופכים אותה לאבק אדם. על מה מדובר פה – על בת שסעדה את אביה הגוסס בן 96 ושילמה למטפלת מכספה הפרטי של המשפחה. אני מאמין במערכת המשפט שלנו ומכל העניינים האלה לא ייצא כלום. ואתם יודעים למה? כי אין כלום".

לבקשתו של ויינרב התייחס ראש הממשלה גם לפרשת רמי סדן, שמינויו למנכ"ל ערוץ 10 שנוי במחלוקת לאור דברים שאמר. נתניהו אמר כי "סדן מכחיש שהוא אמר את הדברים. אם זה נאמר, הוא יצטרך להתנער מהם ולהתנצל", הבהיר נתניהו.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

מטוס בואינג 787 דרימליינר של אייר-אינדיה. בקרוב בישראל דרך סעודיה? צילום: Julian Herzog

יוזמה: טיסה בין הודו לישראל – מעל סעודיה

במסגרת ההסכם הנרקם בין נתניהו למודי, חברת אייר-אינדיה תפעיל קו מדלהי לישראל - דרך סעודיה. היתרונות: הטיסה תתקצר, העלויות יוזלו ונורמליזציה היסטורית עם ריאד