. צילום: פלאש 90

 

נתניהו בלי מעצורים: יממה אחרי שתקף בחריפות את פרשן חדשות 2 אמנון אברמוביץ' וכינה אותו "פח אשפה", יאיר נתניהו, בנו של רה"מ, סוגר חשבון גם עם עיתונאי , , ועם השמאל.

בפוסט שפרסם בפייסבוק חשף נתניהו הבן את הצביעות של משגב וטען כי יש לו . "ואם כבר מדברים על פחי אשפה, אז אורי משגב. שמאלני קיצוני, שונא ישראל, ממורמר שיש לו מוזר עלי".

הפוסט של יאיר נתניהו

נתניהו ציין כי משגב כתב "כתבת הסתה שלמה בעיתון הארץ נגדי על זה שהצטלמתי תמונה עם טראמפ בביקורו בארץ, בעוד שיום לפני זה אותו עיתון מפרסם מאמר משתפך ומתחנף לבת של ריבלין שמספרת על פגישתה עם מלניה ואוויאנקה באותו ביקור".

"בנוסף משגב מתגאה בזה שהוא משחית רכוש ציבורי", הוסיף נתניהו ותמך את דבריו בצילום מסך של ציוץ בו משגב מודה כי השחית תמונת בחירות של 'הליכוד' בתל אביב.

בנוגע לכתבה בה משגב טוען כי יאיר מובטל, הגיב נתניהו שמועסק בארגון 'שורת הדין': "דרך אגב משגב אני עובד. בעבודה שעוזרת לנפגעי טרור. לא בעבודה כמוך שעוזרת להכפיש את ישראל בעולם ולרדוף את חיילי צה"ל".

" וסטנדרטים כפולים הם עמודי התווך של השמאל"

בפוסט אחר התייחס נתניהו לתגובות המגוננות על אברמוביץ' בטוויטר ולביקורת על דבריו. "מעניין שכל אותם אנשי תקשורת שמאלנים שטוענים היום שאסור לבקר את בגלל שירותו הצבאי, עושים רצח אופי לאבא שלי, משפילים, מבזים, מעלילים עליו ושותים לו את הדם בקשית כבר 30 שנה. קצין בסיירת מטכ"ל שנפצע בחילוץ מטוס סבנה, כמעט נהרג מספר פעמים בשירותו הצבאי ושכל את אחיו יונתן, גיבור ישראל, שאפילו אותו הם מעזים לבזות".

אמנון אברמוביץ'. צילום: תומר נוברג, פלאש 90

 

"צביעות וסטנדרטים כפולים הם עמודי התווך של השמאל. הסתה של השמאל והערבים = חופש ביטוי, כל התבטאות (גם הכי מכובדת) של הימין = הסתה", כתב נתניהו.

"אם הבנתי נכון את התגובות של השמאלנים, למחבלים שרצחו יהודים, לחנין זועבי ולראשי התנועה האסלאמית בישראל שמתסיסים לאינתיפאדה חדשה חשוב לשמור על חופש הביטוי", כתב מאוחר יותר. "אבל לי אין זכות לחופש הביטוי ולהבעת דעתי בפייסבוק, כי לפני 3 שנים הייתי במועדון חשפנות. הגיון של שמאלנים".

מטעמו של יאיר נתניהו נמסר ביחס לדברים על אברמוביץ': "יאיר נתניהו הוא אדם פרטי, כך גם עמוד הפייסבוק שלו".

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.