דף הבית > אקטואליה וחדשות > נתניהו: "דווקא מבני ישמעאל יש התפתחויות חיוביות"

נתניהו: "דווקא מבני ישמעאל יש התפתחויות חיוביות"

בני הזוג נתניהו השתתפו היום בחוג התנ"ך ורה"מ אף התבטא בנוגע לאירועים האחרונים על סדר היום ועל סערת "ארץ נהדרת": "יש דברים שפשוט לא עושים"

 

היום (ה') התקיים במעון ראש הממשלה בירושלים חוג התנ"ך המסורתי. החוג התקיים זו הפעם ה-11 בשיתוף 'מרכז מורשת בגין' ונקרא על שם שמואל בן ארצי ז"ל, חמיו של ראש הממשלה. הפעם נושא המפגש היה "מקומות של ישמעאל בסיפורי האבות"

נתניהו נשא כמה דברים בפתח המפגש: "כל פעם שאנו נפגשים זה מתדלק את הנשמה, והנשמה היא הכי חשובה. אני חושב שלא חייבים להיות חובשי כיפות כדי להבין את החשיבות של המורשת שלנו לעתיד עמנו. זה מהות הקיום שלנו, זה מה שמבדל אותנו, זה מה שמייחד אותנו, וזה מה שמחזק אותנו".

עוד התייחס נתניהו לסערה האחרונה בעקבות הפרק ששודר אמש בתכנית הסאטירה "ארץ נהדרת": "דווקא בימים האחרונים ראיתי איזשהו דבר, לכאורה סאטירי, אבל אני רוצה להגיד לכם, אני בעד סאטירה ובעד פרודיות, כולכם יודעים שאנחנו מעת לעת סופגים כמות כזאת גם כלפינו וזה בסדר גמור, אין לי בעיה עם זה. אבל יש דברים שפשוט לא עושים, פשוט לא עושים".

 

"אני מברך על כך שנדון היום בישמעאל" סיכם נתניהו, "נושא שהוא חשוב לנו, אם כי הבעיות המרכזיות שלנו היום באות ממקום אחר, ודווקא מבני ישמעאל יש גם התפתחויות חיוביות שלא תמיד הציבור יודע לגביהן, והן מפתיעות. (ההתפתחות) השלילית מוכרת, אבל החיובית פחות מוכרת, ואנחנו מתמודדים עם השלילי, אבל גם מחפשים את החיובי".

אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

צה״ל דחה את ממצאי התחקיר הרוסי

בצה"ל דוחים את ממצאי התחקיר הרוסי ומבהירים כי מנגנון התיאום פעם בין הצבאות פעל בזמן: "צה״ל ימשיך לפעול על פי הנחיית הדרג המדיני"