דף הבית > אקטואליה וחדשות > מזגזג? ליברמן גיבה את המ"פ שהעיד נגד אזריה

מזגזג? ליברמן גיבה את המ"פ שהעיד נגד אזריה

גיבוי מקיר לקיר לרס"ן תום נעמן. ראש הממשלה: "אין מקום להתלהמות פסולה כזו"

מאז פרסום תוכן עדותו של רס"ן תום נעמן במשפט אזריה זכה נעמן למטר של קללות ברשתות החברתיות. היום (ב') התייצבו ראש הממשלה והשרים לצד המ"פ.

"אין שום מקום להתלהמות פסולה כזו", אמר ראש הממשלה. "אני אומר כאן את מה שאמרתי לאביו של החייל: אני סומך על צה"ל, על הרמטכ"ל, על המפקדים והחיילים – סומך במאה אחוז על מערכת המשפט. היא רצינית, אמיתית והוגנת ואני קורא לכולם להרגיע את השיח ולהשאיר את צה"ל מחוץ לפוליטיקה. צריך לשמור על הצבא כפי שהוא שומר עלינו".

יו"ר האופוזיציה יצחק הרצוג שוחח עם אמו של רס"ן תום נעמן, ואמר לה כי "עבורו ועבור רוב מוחלט של העם – תום הוא הבן והאח של כולנו". "הלן סיפרה לי על אביו של תום ששירת שנים רבות במערכת הביטחון ועל משפחתה המשרתת ותורמת שהשכול והטרור פקדו אותה לצערה לפני כמה שנים".

שר הבטחון אביגדור ליברמן השוהה בארה"ב ומקדם את הסכם הסיוע של הממשל, התייחס לפרשה ואמר: "אני מתנגד לכל תקיפה או הטחת עלבונות בקציני צה"ל".

גם שר החינוך הביע תמיכה בנעמן ואמר כי "מובן מאליו שכל אזרח, כל חייל וכל קצין מחויב להעיד עדות אמת, זה דבר שמוטל עלינו". בנט הוסיף ואמר: "לא הגיוני לתקוף אותו על זה, צריך להגן עליו. הייתי הראשון שיצא נגד ההתנפלות של הנהגת המדינה על אזריה עוד לפני תחילת חקירת מצ"ח, בעיניי זה היה פיגוע כי זה זיהם את החקירה. צריך לתת למשפט להתנהל ולכבד את תוצאות המשפט".

בדיון שנערך באולפן "הפטריוטים" תקפו הפאנליסטים את ליברמן דווקא.

בני רבינוביץ' אמר כי "הבנאדם התהפך. הוא הלך להפגין עם החייל מול בית המשפט הצבאי בלוד!".

יורם שפטל בחר להגן עליו ואמר כי ליברמן מעולם לא תמך בגידוף קצינים.

הני זובידה אמר כי "ליברמן עבר ניתוח להוצאת העצבים. הוא היה עם אזריה, ומה שהוא אומר עכשיו לגיטימי לחלוטין, אבל אני מציע לו עכשיו פשוט לסתום את הפה".

זובידה המשיך וסיפר כי לאחר שראה את הפרסומים על התקיפות ברשת החברתית בחן את העניין לעומק וגילה כי הפרסומים לא היו כה רבים.

יורם שפטל טען כי הפרסומים סביב ה"הסתה" נגד נעמן נועדו לסוכך על עדות השקר של נעמן. "בעדותו במצ"ח אמר שהחייל סיפר לו שירה בגלל שהסכין הייתה קרובה למחבל".

הפטריוטים

הפטריוטים

אולי יעניין אותך גם

הפרקליטות מכחישה את הממצאים החדשים בפרשת ראדה

בעקבות פרסום עדות חדשה ב'ידיעות אחרונות' לפיו א''ק אחראית לרצח תאיר ראדה ז"ל, הפרקליטות הוציאה הכחשה והבהירה כי ''פרשת א"ק נחקרה ביסודיות בשעתו, ולא נמצא בה ממש''