בעוד הביקורות וההשמצות נגד ורעייתו מפומפמות השכם וערב בתקשורת, יש מי שבחר להתייצב לצידם ולהודות. אפשר לצפות ממי שהתאלמן כתוצאה מפיגוע טרור, שיאשים את המדיניות הישראלית והעומד בראשה. אולם , אַלְמָנָהּ של הי"ד שנרצחה בפתח ביתם בעתניאל, לעיניי ילדיהם – העלה אתמול (ד') ובו ביקש להודות לראש הממשלה "על שיחת טלפון מנחמת ומעודדת שזכיתי לקבל ממך אתמול בערב", כחלק מתמיכתו המתמשכת.

 

"בשנה וחצי האחרונות זכיתי להכיר מעט את ראש הממשלה ורעייתו וכואב לי לראות שפניהם היפות לא רואות אור", כתב נתן בפוסט שזכה לאלפי "לייקים" ומאות שיתופים ותגובות עד כה. "אני מכיר את ראש הממשלה מחבק ומתעניין שוב ושוב בשלומי ובשלום הילדים. אני מכיר ראש ממשלה שמתקשר ושמבקש לדעת שאנחנו מצליחים לשרוד אחרי האסון שלנו. אני מכיר את אשתו שמחבקת את הילדים שלי בחום".

הוא המשיך וסיפר, "אני מכיר את ראש הממשלה כאיש אוהב שבא אלינו כדי להביט לנו ישר בעיניים. אני מכיר אותו כאח שכול שתומך ונמצא איתנו בכל ליבו בדרך הקשה".

רה"מ נתניהו ורעייתו
"כואב לי לראות שפניהם היפות לא רואות אור". רה"מ ורעייתו

 

בשלב זה פנה אל רה"מ וכתב, " לך ראש הממשלה על עוד שיחת טלפון מנחמת ומעודדת שזכיתי לקבל ממך אתמול בערב, רגע לפני שאני הלכתי לישון ואתה כרגיל המשכת לעבוד".

את הפוסט חתם נתן בהוקרת תודה לשאר העומדים בראש. "עוד מעט מתחילה שנה חדשה. אני מבקש להכיר טובה למי שראוי לה ולהודות בכל לב למי שעושה למענינו ימים ולילות. תודה לכם מנהיגים שלנו! רבים וטובים! מאוד!", כתב.

נתן ודפנה מאיר. צילום: עמוד הפייסבוק של נתן
נתן ודפנה . צילום: עמוד הפייסבוק של נתן

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.