נריה זארוג, אשר הורחק ע"י אלוף פיקוד מרכז נדב פדן בצו הרחקה מנהלי מביתו ביצהר אינו עוזב את ביתו ולא מציית לצו.

בסרטון שמפרסם זארוג ערב חג הסוכות מיצהר הוא מצהיר כי הוא נשאר ביצהר ולא מתכוון לציית לצו ההרחקה "יצאנו עכשיו ממכירת ארבעת המינים ביישוב יצהר, כמו שאמרנו, אנחנו לא מתכוונים להקשיב לצו הזה, אנחנו מתכוונים להישאר פה עם ה' יתברך, עם המצוות ועם ארץ ישראל. חג שמח לכולם", אומר זארוג בסרטון.

בתוך כך, כוחות שב"כ, מג"ב ומשטרה עורכים בימים האחרונים פשיטות רבות על גבעת הכיפה הסרוגה ביצהר שם מתגורר זארוג עם אשתו ו-2 ילדיו התינוקות. הכוחות מנסים לעצור את זארוג ללא הצלחה.

זארוג מקבל תמיכה, ובימים האחרונים הגיעו אישי ציבור ותומכים שונים לביתו לחזקו על המהלך. זארוג בנה סוכה בביתו שם צפוי במהלך החג לארח תומכים ומבקרים.

ארגון חוננו שמסייע לזארוג תקפו את מתן הצו "הצו שניתן לנריה זארוג הוא חרפה משפטית ומוסרית. השב"כ וצה"ל מנצלים כלים מנדטוריים כדי להתעמר ביהודים אוהבי הארץ על לא עוול בכפם. בלי דין ובלי דיין.
אנו מקווים שתכלה שנה וקללותיה ומקבלי ההחלטות ישימו סוף לשערורייה המתמשכת הזו".

 

צבי סוכות כתב על נריה זארוג חברו, בחשבון הטוויטר שלו:

"נריה קיבל דף שמגרש אותו מיוש נריה נשוי ובעל משפחה נריה לא קיבל שום הסבר בע"פ ובכתב למה נריה מגורש בצו מנהלי נריה אוהב את ארץ ישראל נריה החליט לא לספור את הצו נריה נשאר ביצהר נריה בונה סוכה ביצהר עכשיו נריה כנראה יעצר בקרוב נריה כנראה ישב בכלא כמה חודשים נריה גיבור. כולנו נריה"

 

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.