נציב תלונות הציבור ברשות השנייה, דוד רגב, משיב לארגון בצלמו על אמירתה של רינה מצליח שכינתה את בוחר הליכוד "עדר עיוור". הנציב הבטיח כי בקרוב יזומנו כלל ראשי מערכות החדשות לשיחת הבהרה בעקבות פגיעות של שדרנים שוב ושוב באזרחי ישראל.

"אין מקום לביקורת פוגענית מבזה ומשפילה מסוג זה המשווה בין בני אדם לבעלי חיים. מוטב לה העיתונאית לא הייתה בוחרת במושג משפיל זה לביקורתה כנגד המצביעים", כתב הנציב בהשבתו ל'בצלמו'.

כזכור, מצליח בתכניתה בליל 28.6.19 בערוץ 12 כינתה את בוחרי הליכוד "עדר עיוור" ועוררה סערה רבה.

מיד לאחר האמירה, שיגר ארגון בצלמו תלונה לנציב תלונות הציבור ברשות השנייה מר דוד רגב ובו דרש לנזוף בעיתונאית. מר רגב השיב היום לארגון בצלמו "אמירתה של רינה מצליח מצטרפת לאמירות פוגעניות אחרות שנאמרו באחרונה על ידי כתבים ופרשנים של חברות החדשות ותוכניות האקטואליה בערוצים המפוקחים על ידי הרשות השנייה. במועצת הרשות השנייה ובהנהלת הרשות רואים את האמירות האלה בחומרה. בעקבות זאת, יזמנו יו"ר מועצת הרשות השנייה הגב' יוליה שמאלוב ברקוביץ' והנהלת הרשות בקרוב את מנהלי חברות החדשות לדיון שיתקיים בנושא" כתב הנציב במכתבו לבצלמו.

מארגון בצלמו נמסר: נמשיך להיאבק למען כבוד האדם, כולל אנשים שאינם השבט הלבן מצפון תל אביב. כי גם לחרדים, ערבים, מתנחלים, ומצביעי הליכוד מגיע שיכבדו אותם.

 

המכתב מנציב תלונות הציבור ברשות השנייה

 

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל


:עוד באותו נושא