בתחרות האקרובטיקה הבינלאומית (Acro cup Lisbon 2019) קטף את הזהב יונתן פרידמן תושב סלעית שבשומרון, שזכה במלגה ממועצת שומרון. דגן: "הספורט הוא התשתית המרכזית לחוסן קהילתי".

בתחרות האקרובטיקה הבינלאומית המתקיימת מידי שנה קטף השבוע את הזהב בקטגורית זוגות מעורבים לגילאי 11-16 יונתן פרידמן בן ה – 16 תושב סלעית שבשומרון, יחד עם בת זוגו איימי רפאלי (11), תחת הנהגתו של המאמן אמיר מוזס וצוות בגין חולון: צינה הריס, שרה׳לה מילר ולאון וינצקי.

פרידמן זכה במלגת ספורטאי מידי ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן רק לפני מספר חודשים שאמר: "יכולת ההתמדה והנחישות של יונתן מרגשות וראויות לציון. לראות נער צעיר כל כך זוכה פעם אחר פעם במדליות ופרסים בתחרויות בינלאומיות, זוהי גאווה לשומרון, ואנחנו נמשיך ללוות את יונתן עד לניצחון באולימפיאדה". סיים דגן בחיוך.

פרידמן מתאמן כ 5 שנים בענף האקרובטיקה וזכה בפרסים במדליות זהב בין השאר בתחרויות: אלוף אירופה לשנת 2017, אלוף ישראל בין השנים 2017-2019 , מדליית כסף אולימפיאדת הנוער ארגנטינה 2018.

הוריו של פרידמן ליאת ואיל מציינים בהתרגשות: "אנחנו גאים ביונתן בעיקר על הנחישות שלו, כושר ההתמדה והאישיות המיוחדת שלו. עוד הוסיפו כי פניו כעת לאליפות אירופה שתתקיים ב – 24.10.2019 בחולון בישראל .

אלדר ממן

אלדר ממן:עוד באותו נושא