"עדיין זה תיק שאין בו הוכחות עובדתיות. זה תיק קלאסי של מילה מול מילה, והמילה שלה שווה יותר. אמרתי לאופק, נראה לי שאין ברירה. אחד הדברים שכואבים לי, שקשה לי איתם מאוד מאוד, זה שאופק עושה את זה בשבילנו. זה כמעט ברמת הבקשה שלי. זאת לא הייתה בקשה מפורשת כי בסוף הוא צריך לקחת את זה על עצמו, אבל זה לגמרי שם". כך אמרה , אשתו של אלוף משנה , בראיון לערוץ 2.

הודה. אופק בוכריס. צילום: פלאש 90
אופק בוכריס. מקבל אמון מלא מהרעייה. צילום: פלאש 90

דבריה של נעמה בוכריס נאמרו על רקע משפטו של אל"מ בוכריס שנערך לאחרונה בבית הדין הצבאי. כזכור, חיילת לשעבר של אל"מ בוכריס טענה כי הקצין אנס אונה, אולם לבסוף הושג הסדר טיעון בו נטען כי הקצין והחיילת ביצעו לכאורה יחסים אסורים בהסכמה.

בראיון לערוץ 2 אשתו של בוכריס מגיבה לראשונה על הדברים. "לקחו בן אדם, עשו ממנו שק חבטות, סמרטוט רצפה, וכל הזמן צריך להזכיר לו מיהו באמת. לקחו בן אדם, רצחו אותו, רצחו אותו, בלי לקחת בחשבון שוואלה, יש מצב שהוא לא עשה כלום. אני מרגישה שהמדינה שלי מוקיעה אותי, את אופק. חוויה מאוד קשה", אמרה בוכריס.

בתוך כך, אשתו של הקצין הבכיר מביעה אמון מלא בבעלה. "יכול להיות שיש כאלה שיגידו שהוא שיקר לי, אבל כל ההתנהלות שלו מסביב הסבירה לי שהוא לא. זה לא שאני חושבת שאנשים מושלמים, אנשים יכולים למעוד, אבל ברגע שהוא אמר שזה לא מה שהיה, נרגעתי. אז בזה זה נגמר".

אופק בוכריס ונעמה בוכריס. רועי חלימה, פלאש 90
מאמינה לבעלה, לא למתלוננת. אופק ונעמה בוכריס. צילום: רועי חלימה, פלאש 90

"שיגידו שבסוף הוא הודה, זה לא מעניין אותי בכלל"

 

לדבריה, היא נתנה את העצה לבעלה להסכים לעסקת הטיעון למרות שלא ביצע פשע. "כשיצאנו לדרך אמרתי, עד הכלא! שיכניסו אותך לכלא, היום אני אומרת לעצמי, על מה? בשביל מי? אז שיגידו שבסוף הוא הודה, זה לא מעניין אותי בכלל. אני אומרת לו לך תגיד שגם רצחת אותה, שיעזבו אותך בשקט אחר כך. לך תגיד, תגיד משהו".

בוכריס הוסיפה, "אני חושבת שהרגע שבו הפצ"ר החליט להגיש כתב אישום היה רגע מאוד מאוד קשה, מאוד מאכזב. עד אותו רגע עוד האמנו במערכת".

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.