יו"ר ניצן הורוביץ, סייר היום יחד עם אנשי תנועת השמאל "" ביישובים חדשים שנבנו לאחרונה באזור בנימין.

הורוביץ אמר בסיור: "הבנייה בהתנחלויות משתוללת, גם בהתנחלויות המבודדות, גם במאחזים הבלתי חוקיים. נתניהו יחד עם סמוטריץ׳ ושקד מובילים אותנו אל התהום של סיפוח מיליוני פלסטינים והרס הסיכוי לפתרון שתי המדינות.

"רק המחנה הדמוקרטי מחוייב להפסקת הבנייה בהתנחלויות וקידום פתרון מדיני בינינו לבין הפלסטינים. זה הפיתרון היחיד שיש", טען. "בלי המחנה הדמוקרטי בממשלה, המתנחלים ימשיכו לחגוג ולייצר מציאות הרסנית ובלתי הפיכה".

הורביץ שעבר בדרכים בודאי הבחין בעשרות מאחזים לא חוקיים שהקימה הרשות הפלסטינית על כביש מספר 1 בין ירושלים לים המלח אבל כמובן בחר להתעלם מהם.

בתנועת רגבים הגיבו: "‏איזה קטע, ניצן הורוביץ, איך לא ראית את כל עשרות המאחזים הבלתי חוקיים שהקימה הרשות הפלסטינית על כביש מספר 1 שבו נסעת?
יכול להיות שאתה צבוע, או סתם סובל מבעיות ראיה?"

ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ, בהתייחסות לתליית השלטים הבוקר באזור מצפה יריחו: "אנשי השמאל הקיצוני התבלבלו הבוקר והלכו לאיבוד, בדרכם לחאן אל אחמר. אנו מודים לשלום עכשיו והשמאל הקיצוני על החיסכון הכספי בהדפסת השלט וכמובן נודה אם יכינו לנו עוד כמה לעשרות המאחזים הערבים הבלתי חוקיים ביהודה ושומרון".

בתונעת רגבים מפיצים היום סרטון הסברה על '' והבניה הבלתי חוקית שעדיין ממשיכה שם, שגם מהם כמובן התעלמו אנשי השמאל בסיור שלהם

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.