בבית"ר ירושלים סומכים על שחקני הקבוצה שיעשו את העבודה הערב במשחק הראשון בפלייאוף הליגה האירופית מול קבוצת סנט –אטיין הצרפתית, אבל גם הם יודעים כי קצת 'עזרה משמיים'  יכולה תמיד להועיל.

"מי שמאמין לא מפחד" אוהדי בית"ר מחוץ לטדי
"מי שמאמין לא מפחד" אוהדי בית"ר מחוץ לטדי

לבקשת הקבוצה, החל משעות הצהריים התייצבו שני 'טנקים' של חב"ד מחוץ לאצטדיון 'טדי' בירושלים , שם יתקיים הערב המשחק, ופעילי ניידות חב"ד החלו במבצע הנחת תפילין המוני. רבים מאוהדי הקבוצה נענו בהתלהבות להצעה והניחו תפילין, בציינם ש"אחרי תפילה וקידוש שם שמיים כזה, אין ספק שאנחנו מנצחים הערב".האוהדים לא הסתפקו רק בהנחת תפילין וחלקם אף נכנסו ל'טנקים' של חב"ד והתפללו תפילת מנחה.

 

מתפללים לטוב, אוהדי בית"ר
מתפללים לטוב, אוהדי בית"ר

המאמן רן בן-שמעון אמר במסיבת עיתונאים לקראת המשחק "אין לי ספק שעומדת מולנו קבוצה מנוסה ואיכותית, עם הרבה יותר ניסיון מאיתנו. תוצאות נקבעות רק על המגרש, השחקנים שלי מוכנים לאתגר ועם התמיכה של הקהל יש לנו מה להציע. נשתדל לעשות את הטוב ביותר. סנט אטיין זה משהו אחר ממה שחווינו עד היום. אי אפשר לשים עלינו יותר לחץ ממה שאנחנו שמים על עצמנו, על הנייר הם פייבוריטים אבל אנחנו סומכים על הקהל והיכולות שלנו. אני מכיר הרבה מאמנים שלא מתייחסים ליריב. חשוב שנדע לצמצם פערים מבחינה טקטית. צריך להתייחס ליריב אבל לא להגזים"



חגי סימן טוב

חגי סימן טוב