פייר ג'קסון מוביל את מכבי ת"א לניצחון על הפועל ת"א בגביע. צילום: איגוד הכדורסל
פייר ג'קסון מוביל את מכבי ת"א לניצחון על הפועל ת"א בגביע. צילום: איגוד הכדורסל

 

מכבי תל אביב ניצחה אתמול (א') את 85:96 בדרייב אין והעפילה לחצי גמר . המאבק המתוקשר של ראשי למנוע את שידור המשחק בערוץ הספורט בגלל ההחלטה לשחק אתמול ולא במוצאי שבת כפי שסוכם תחילה, גרם למתיחות ולאלימות גם בתוך האולם.

הפועל תל אביב מנעה מצוות הצילום להיכנס לאולם ורק צו מבית משפט גרם להפועל תל אביב לאפשר את שידור הדרבי. אם האווירה המתוחה על הפרקט לא הספיקה, אז אוהדי הפועל תל אביב שלא קיבלו את העובדה שהדרבי בכל זאת שודר בעקבות צו של בית משפט והחלו להפריע לצוות הצילום גם באמצעות הנפת דגלים לעבר המצלמות מה שגרם לצלמים לבעיות לא שגרתיות בצילום ואף נאלצו להחליף עמדה כדי להתרחק מהאוהדים.

מכבי מנצחת בדרבי. צילום: מכבי ת"א
מכבי מנצחת בדרבי. צילום: מכבי ת"א

 

בנוסף, אוהדי הפועל קיללו את רגב , מאמן הכושר של מכבי תל אביב ובנו של מוני ז״ל, והוא בתגובה התעמת איתם והצליח להרגיז אותם עוד יותר. אוהדי הפועל זרקו כוסות שתייה לכיוון הפרקט, חלקן פגעו בפנאן. הסדרנים הרחיקו את מהאזור וראשי מכבי הרגיעו אותו, אלא שאז אוהדי מכבי החזירו לאוהדי הפועל וקיללו את ז"ל, לשעבר מנהל הפועל תל אביב.

ביום שלישי ייפגשו שתי הקבוצות שוב, הפעם בהיכל הספורט ביד אליהו במסגרת הליגה. המאבק, ככל הנראה, בין הפועל תל אביב לאיגוד הכדורסל יימשך, השאלה הגדולה האם הפועל תל אביב תועמד לדין בעקבות התנהגות המועדון ואוהדיו, או שראשי האיגוד יעדיפו במסגרת רצון טוב להביא לרגיעה בין הצדדים ולהימנע מהעמדה לדין.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.