סיפור נוסף של הטרדה מינית של שדר בכיר ב-103FM: לפי כתבת גלי צה"ל הדס שטייף, אשה טוענת כי נתן זהבי נישק אותה בניגוד לרצונה. בהקלטה שפורסמה בתחנת הרדיו הצבאית, סיפרה האישה כי זהבי "פשוט התנפל עליי ונישק אותי בכוח, הצמיד את השפתיים וניסה לדחוף את הלשון שלו לפה שלי. הרגשתי מושפלת, חסרת אונים". לפי הפרסום, כל מי שראה את האירוע נדהם והיה בהלם. זהבי מצידו השיב כי "לא היו דברים מעולם".

נתן זהבי. צילום: משה שי, פלאש 90
נתן זהבי. צילום: משה שי, פלאש 90

מאז 1997 מגיש העיתונאי את התכנית "זהבי עצבני" בתחנת "רדיו ללא הפסקה", כמעט ברציפות. תכניתו מורכבת משיחות עם מאזינים, כאשר השדרן מציג עמדות שמאל חברתיות. כמו כן, לזהבי טור שבועי בעיתון "מעריב סופהשבוע"

העדות נגד גבי גזית

מתחילת השבוע מלצרית שעבדה בבית קפה בו נהג לבקר גבי גזית מספרת: "הוא היה לקוח קבוע. הייתה לו נטייה לשלוח ידיים ולגעת מידי פעם. הבעלים החליטו שבמקום להעיף אותו – רק גברים יתנו לו שירות". בהמשך, נאסרה הגעתו לבית הקפה, אשר נמצא בקרבת תחנת הרדיו 103 בה הוא עובד, בטענה שהוא מטריד את העובדות, כפי שחשפנו כאן בשבוע שעבר.

כזכור, הסיפור החל שהעיתונאית דנה וייס חשפה כי גזית נישק אותה בפה בניגוד לרצונה לפני 15 שנה. בראיון לגל"צ סיפרה: "אני בספק אם הוא בכלל שם לב לזה בזמן אמת, כי זה לא היה משהו מאוד משמעותי מבחינתו, הוא סתם עבר ונתן נשיקה – כל פעם שנפגשים במסדרון. כי למה לא. כי אני יכול, כי זה אפשרי. כי אני המגיש והיא המגישה המחליפה ויאללה, מה. בטח היא גם נהנית מזה".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20