ראש הממשלה בנימין ורעייתו שרה השתתפו הערב (א’) באירוע חשיפת האירוויזיון 2019 שעתיד להתקיים בישראל. עוד השתתפו באירוע, גם שר התקשורת איוב קרא, יו”ר המועצה המפקחת על האירוויזיון פרנק פרילינג, המפקח על תחרויות האירוויזיון יון-אולה סנד, יו”ר תאגיד השידור גיל עומר, מנכ”ל תאגיד השידור אלדד קובלנץ ובכירים נוספים.

 

“נטע העזה לחלום על בישראל בשנה הזאת, אני מעז לחלום כדי שהאירוויזיון יהיה גם בשנה לאחר מכן”, אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו. “אני בטוח שכל השירים יהיו מצוינים, אבל אנחנו חולמים ואנחנו גם מבצעים את החלומות שלנו”.

“נטע, כפרה עליה, עשתה לנו עבודת יחסי חוץ”

עוד הוסיף רה”מ כי “יש לנו מדינה עם לב גדול וכוח יצירה גדול מאוד. נטע, כפרה עליה, עשתה לנו עבודת יחסי חוץ בלתי רגילים. זה כמובן מאפשר לנו לארח כאן את האירוויזיון ולהראות לעולם את . האמיתית כפי שהיא – מדינה דינאמית. זה יערך בעיר מאוד דינאמית, עם לב גדול ועם תקווה גדולה”.

נטע ברזילי מניפה את הגביע בגמר האירוויזיון. צילום: רויטרס

 

לדבריו, “אנחנו מקיימים את הדיון הזה היום, אף על פי שחשבתי לנסות לדחות את האירוע הזה למחר, כי עברנו כולנו טראומה אדירה בהתקפה האנטישמית הנוראית הזאת בפיטסבורג. אבל החיים שלנו הם תמיד תמהיל של שמחה ועצב, ואחרי העצב בא גם רגע של שמחה. אנחנו תמיד זוכרים את שני הדברים גם יחד”.

אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.