סמוך לחצות תועד נהג אוטובוס בקו 350 של חברת אפיקים (אשדוד – בני ברק) כשהוא נושא נוסע בזמן שיש אדם שנתלה בחזית האוטובוס. גם נוסעים אחרים שניסו לעצור אותו כמעט נדרסו ע"י הנהג הפזיז.

עד ראייה מספרים  "גבר נתלה לו על המגבים והוא נסע איתו ככה 200-100 מטר".

 

הנהג ככל הנראה סירב להעלות נוסעים. אחד האנשים בתחנה עשה צעד נואש, כדי להכריח את הנהג לעצור אך הנהג לא התרשם והמשיך בנסיעה.

אנשים נוספים בתחנה, שראו את הנהג ממשיך בנסיעה, רצו אל חזית האוטובוס ונעמדו לפניה, כדי להכריח את הנהג לעצור לחלוטין, אך הוא התעלם גם מהם. אמנם האט את מהירות נסיעתו, אך לא עצר לחלוטין והכריח אותם לזוז מהכביש ולאפשר לו להמשיך בנסיעה.

שמואל ברוכים, שהיה במקום, סיפר ל'חדשות 13' כי קבוצה של 6-5 בני אדם שחיכו לאוטובוס מאשדוד לבני ברק במשך כשעה וחצי, אך אף קו לא עצר להם. כשהגיע האוטובוס שנראה בתיעוד, ניסו לעצור אותו, אך זה המשיך לנסוע במהירות לכיוונם – כך לטענת עד הראייה. "הוא עשה כאילו הוא עוצר בתחנה, אבל הם חיכו לו על הכביש שלא יברח והוא פשוט נסע לכיוונם, אפילו לא נתן להם לזוז לצד", סיפר ברוכים. "בלית בריריה אחד נתלה לו על המגבים והוא נסע איתו ככה 200-100 מטר".

המקרה מצטרף למקרה נוסף מיום חמישי האחרון בו הכה נהג אוטובוס של חברת אפיקים אברך חרדים לעיני אשתו לאחר שהאברך העיר לו על נהג פרועה.

צילום: ירין אנג'ל

אלדר ממן

אלדר ממן:עוד באותו נושא