1:40 21/10/2017
מבזקים
דף הבית > חם ברשת > נהג אגד לחייל חרדי: "יא דוס מסריח"

נהג אגד לחייל חרדי: "יא דוס מסריח"

בסרטון מטריד שנחשף הבוקר נראה נהג אגד תוקף ומאיים על חייל חרדי שעלה לאוטובוס בלבוש אזרחי ובאישור. אגד: "מגנים את המעשה, הנהג יובא בפני ועדת משמעת"

חייל חרדי המשרת בגלי צה"ל הותקף מילולית על ידי נהג בקו 75 של אגד בירושלים. בסרטון שצילם החייל, ונחשף הבוקר בגלי צה"ל, נשמע הנהג מקלל ומאיים על החייל. "חוצפן, יא דוס מסריח, אני אשבור לך את המצלמה", מקלל הנהג.

 

החייל החרדי, שמשרת בגלי צה"ל, עלה לפני כשבועיים לקו 75 של אגד בירושלים מהדלת האחורית, כאשר הוא נושא תעודה שמאפשרת לו לנסוע בלבוש אזרחי בתחבורה ציבורית. הנהג קרא לחייל לקדמת האוטובוס, אך גם לאחר שהחייל הציג לנהג את התעודה המתאימה, המשיך הנהג לקלל ולאיים על החייל. כאשר החייל החל לתעד את התקרית בטלפון הסלולרי שלו, עצר הנהג את האוטובוס ואיים על החייל.

מאגד נמסר בתגובה: "על פניו מדובר באירוע חריג שאיננו משקף את התנהגות נהגי אגד בירושלים, הפועלים במסירות ובאדיבות כלפי מאות אלפי הנוסעים מדי יום. אגד מגנה את המעשה והנהג יובא בפני ועדת המשמעת של אגד שתטפל באירוע ללא דופי"

 

מרב לרנר

מרב לרנר

עורכת מדור נשים 'אשת חיל' באתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

הציות של ח"כ סמוטריץ'

סמוטריץ' נגד קמפיין MeToo#: "שקרי ומסוכן"

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ יוצא נגד הקמפיין הקורא לנשים לספר על הטרדות מיניות שעברו וטוען כי הוא "מציג את כל הגברים כאנסים"