צילום: אופסט קולור בע”מ

גביית תשלומים היא לא נושא של מה בכך. בין אם מדובר באוניברסיטאות הבאות לגבות את שכר הלימוד, רשויות עירוניות הגובות את המיסים החודשיים וכן הלאה – יש לעשות זאת בנוחות ובנגישות עבור כלל המשתמשים, וכמובן – בדרך שתשמור על אבטחת המידע המרבית. בהתאם לכך, שוברים לתשלום מציעים אופציה נוחה ומסודרת למדי בבואם של שני הצדדים, המשלם ומבקש התשלום, להוציא אל הפועל את נושא התשלום ללא הוצאות נלוות מכבידות – ובאופן בטוח.

את השוברים לתשלום ניתן להכין באופן מרוכז וחד פעמי, חודשי או דו-חודשי – בהתאם לרצון החברה ולקוחותיה. חשוב לציין כי על המוסדות השונים להפיק את השוברים בהתאם לתקן של התמ”ת. תקן זה מבקש כי כל שובר לתשלום יודפס על נייר בטחוני ויעבור את אישורו של הבנק.

דגשים חשובים עבור

שוברי תשלום הם, כאמור, אמצעי נוח לגביית תשלום ויתרונותיהם, בהתאם לכך, הם רבים. ראשית, ומשום שניתן להדפיס אותם – הגישה אל שוברי התשלום היא נוחה. יתרון נוסף לזכותם של שוברי התשלום היא העובדה שהם ממוגנטים – היבט המקל על ביצוע הסליקה ועל דיוקה. במקביל, ניתן לבצע את התשלום בכל סניף הדואר או הבנק הקרוב אליכם.

ישנם מספר סוגים עיקריים של שוברים לתשלום:

שוברי תשלום ידניים – שוברים מסוג זה, המוכרים גם כפנקסים, מיועדים, בראש ובראשונה, עבור עסקים שאינם מנפיקים אותם במשרדי החברה, אלא בשטח בלבד. בהתאם, הם יוכלו לצרוך עד 250 שוברי תשלום לאורכה של שנה קלנדרית. בנוסף, שוברי התשלום יגיעו בשני גדלים: A4 ו-A5 , ובהחלט ניתן להנפיק עבורם העתקים – בהתאם לדרישתם של הלקוחות.

הדפסת שוברי תשלום שוברי תשלום מיועדים לעסקים המשתמשים עם למעלה מ-250 שוברים לאורכה של שנה. שוברי התשלום מגיעים בגודל A4, ומותאמים לכל סוגי המדפסות. לשיטה זו יתרונות רבים, הכוללים, לדוגמא, שמירה על המידע ברמה הגבוהה ביותר בעת יצירת השוברים. אין ספק שאנשים רבים חוששים שמא פתרון ממוחשב זה יוביל לזיופים, וכאשר זה מגיע לכסף שלנו – אנו רוצים לוודא כי הוא יגיע לידיים הרלוונטיות. לכן, חשוב לציין ששיטה זו מטמיעה מרכיבי אבטחה רבים ושונים המונעים כל אפשרות של זיוף. יתרונות נוספים של שוברי תשלום ממוגנטים הם שמירה על איכות הסביבה – שכן אין צורך בנייר, כמו גם העובדה שהנתונים על גבי השוברים מגיעים היישר מהמחשב ומאפשרים, בהתאם לכך, קליטה מדויקת של הפרטים.

לתשלום נוח

מגוון הקבוצות והאוכלוסיות המשתמשות בשוברי תשלום הן רבות, וכוללות, בין השאר, עמותות, בתי חולים, מוסדות ציבוריים ואף את משרד החינוך. לצד היבט אבטחת המידע, אל לכם לחשוש מפני עיכוב בתשלום השובר. מדוע? הגיע מועד התשלום במוסד ההשכלה בו אתם לומדים? אמורים לשלם לביטוח לאומי אך טרם קיבלתם את השובר? יש עבורכם פתרון: במידה ואתם מעוניינים לבצע את התשלום בבנק הדואר על פני תשלום באינטרנט, תוכלו להדפיס את השובר מכל מסוף אינטרנט – ולהגיע עם שובר זה ולשלם אותו.

אין ספק, עם התקדמותה הרבה של הטכנולוגיה, האמצעים לתשלום, כיום, הם נוחים למדי ובטוחים – כך שאין לכם ממה לחשוש. בואו לשלם כבר היום.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.