אז לפני שנתחיל, נציין כי כיום כל ארגון המכבד את עצמו מעניק לעובדיו מתנות בחגים מסוימים, כאשר מתנות אלה נועדו כדי להעריך את עבודתם המסורה של העובדים ולתת להם תשומת לב ייחודית. אין ספק שמתנות אלה מפתיעות את העובדים ונותנות להם תחושב נפלאה בכל חג מחדש.

צאו לשוטט ברשת

אם בעבר היינו רוכשים מתנות לראש השנה וחגים נוספים אצל סוכן מכירות שהיה מגיע או שולח אלינו קטלוג, כיום הדבר שונה לגמרי וכמעט כל ארגון או חברה רוכשות מתנות לעובדים ברשת.

כיום תוכלו להיכנס למגוון רב של חנויות אונליין ברשת המציעות רכישת מתנות לראש השנה לעובדי החברה, כאשר אתרים אלה הם חנויות מסחר לכל דבר המציעות קטלוג שלם של מתנות שניתן לסנן לפני תוצאות, לדוגמה לפני מחיר, סגנון וכו'.

שימו לב לא לחזור על אותה המתנה של שנים קודמות

הדבר שיוכל להרוס את אפקט המתנה לעובדים הוא לרכוש בכל שנה את אותה מתנה, או מתנה באותו הסגנון. פעמים רבות מתחלפות עובדות במחלקת הרווחה, ואז רוכשות מתנות דומות שהורסות את האפקט.

לכן, עליכם לדעת מה רכשו לעובדים בשנים הקודמות ולבחור מתנות אחרות ומפתיעות יותר.

הגדירו תקציב מראש

את התקציב כדאי לתאם כבר מראש, על מנת שתוכלו לבחור במתנות העונות הל התקציב שלכם. חשוב לדעת כי כיום נהוג לתת למנהלים הבכירים מתנות קצת יותר יקרות ביחס לעובדים הרגילים, ולכן הגדירו תקציב למנהלים ותקציב לעובדים פשוטים יותר.

עשו מעשה טוב, רכשו מעמותה

לרכוש מתנה אפשר מכל אחד, כפי שרשמנו, הרשת מלאה, אבל רכישה שיש בה פאן חברתי, היא רכישה מעמותה, היום ישנם מבחר עמותות אשר מוכרות מתנות לראש השנה.

אחת מהן היא עמותת מקום קטן בלב המציעה מגוון רחב של מתנות לראש השנה ומעסיקה עובדים בעלי צרכים מיוחדים אשר אורזים לכל לקוח באהבה את המתנות, ולכן תוכלו גם לפנק את עובדי החברה במתנות אטרקטיביות במיוחד וגם לתרום לחברה. 

האפשרויות הן רבות ומגוונות, מתנות, מארזים, הכל מכל טוב, היחס אדיב, והכי חשוב אתם מקבלים מתנה איכותית, אשר מאחוריה מסתתר סיפור, סיפור של אנשים בעלי צרכים מיוחדים אשר בזכותכם תהיה להם תעסוקה, ירגיש שווים ונדרשים.מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20