מעבר דירה יכול להיות מהנה במיוחד ויכול גם להיות נטל כבד עבור אחרים. מלבד השקפת העולם שלכם ואיך אתם מסתכלים על מעבר הדירה שלכם, הרי שבסופו של יום זו עבודה לא פשוטה לעבור דירה, גם אם מדובר בדירה קטנה עם מעט תכולה יחסית. מעבר הדירה כרוך קודם כל בהזמנת הובלה למועד המעבר המבוקש (כדאי לוודא מול חברת ההובלות שהיא אכן זמינה באותו היום עם רכב ההובלה המתאים לצרכים שלכם), כמו גם לארוז את כל תכולת הבית והכנתה למעבר.

אילו צריך למעבר דירה?

אם חשבתם שקרטונים הולכים להספיק לכם כדאי שתחשבו שוב. יש עולם שלם של מוצרי אריזה למעבר דירה ולכם כדאי לוודא שיש לכם את כל מה שדרוש למעבר בטוח ומוצלח. חיסכון של כמה מאות שקלים במוצרי אריזה מתאימים יכול לעלות לכם באלפי שקלים על מוצרים ופריטים שבורים שתעבירו בהובלת הדירה שלכם. אריזה לא נכונה ובטוחה של המוצרים עשויה לפגוע לא רק במוצרים שערכם הוא כספי בלבד אלא גם בתמונות ופריטים אחרים בעלי ערך סנטימנטלי שאין להם מחיר.  מלבד קרטונים וארגזים בגדלים שונים, כדאי לכם להצטייד בגליל ניילון פצפצים, ניירות עטיפה, טוש מרקר לסימון הקרטונים, שקיות גדולות וחזקות, מסקנטייפ ואולי אפילו שק קלקר.

כמה זה מספיק ובאיזה גודל?

ישנם מגוון רחב של גדלים לאריזות קרטון. אתם רוצים להזמין אריזות קרטון שיכולים מצד אחד להכיל את כל התכולה שלכם ומצד שני לגוון בבחירת הגדלים שכן יהיו חפצים וציוד שתרצו לארוז בקופסאות קטנות כדי להקל על עצמכם את המעבר ולשמור עליהם טוב יותר מאשר שיתפזרו בקרטונים גדולים יותר. זאת ועוד שלעתים טוב לחלק פריטים מסוימים השוקלים הרבה בקרטונים קטנים יותר.

:

כדאי לרכוש חבילת ארגזים למעבר דירה. חבילה זו מכילה קרטונים במגוון גדלים וציוד עזר נוסף. כמובן שגודל החבילה תלוי בגודל הדירה שלכם ועל כך כדאי להיוועץ עם חברת ההובלה ממנה אתם רוכשים את הסחורה.

:

אם אתם עוברים לגור בתל אביב או עוברים מהעיר, הרבה שתצטרכו קרטונים חזקים וציוד אריזה מחברה הנמצאת באזור זה ותוכל לספק לכם מחיר משלוח מוזל יותר מאשר חברה חיצונית. קרטונים למעבר דירה תל אביב יגיעו גם כן במגוון גדלים וניתן להוסיף ציוד עזר ומוצרי אריזה נוספים להשלמת חבילת המעבר המתאימה עבורכם.

בית למוביל הנה חברה המספקת קרטונים וארגזים למעבר דירה, כמו גם ציוד נלווה לפרטיים ולמובילים. מגוון החבילות והמוצרים נמצאים בקטלוג באתר.

הכתבה נכתבה בשיתוף פעולה עם אינדקס אתרים kleek.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.