, בנו של רה"מ נתניהו, מרבה לבקר בחריפות אנשי הנוקטים בקו לעומתי לאביו. מי שעלה הפעם על הכוונת שלו הוא עיתונאי מעריב שמרבה לתקוף את רעיית ראש הממשלה .

יאיר נתניהו ובן כספית. צילום: פלאש 90 ופרטי.

 

נתניהו העלה לעמוד הפייסבוק שלו פוסט נגד כספית ועד הדרך שלח עקיצה לארגוני הנשים שלטענתו לא יוצאות להגנת אימו שמותקפת תדיר על ידי העיתונאי הוותיק.

"בן כספית משתמש כנגד אמא שלי במינוחים הכי מיזוגניים, שוביניסטיים ואלימים באופן אובססיבי כבר מעל ל-20 שנה", כתב נתניהו, והוסיף: "כל הפמיניסטיות שותקות".

בשבוע שעבר התעמת נתניהו עם מגישת הטלביזיה אופירה אסייג וכינה אותה "בהמה גסה שהגיעה לאן שהגיעה בזכות רומן עם גבר נשוי". את דבריו תמך בדברים שנכתבו על אסייג באתר "מאקו" מבית "קשת".

אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'. צילום מסך

 

לדבריו, "הסיבה היחידה שקשת משדרים את התת רמה הזאת היא בגלל ההסתה שלה נגד אבא שלי ומשפחתנו ונגד ציבור הימין. ההתחנפות שלה לשמאל בשביל להיות מקובלת בברנז'ה – מבחילה". בהמשך נמחק הפוסט מעמוד הפייסבוק שלו.

לפני מספר שבועות תקף נתניהו בחריפות את איש השמאל ועיתונאי "החדשות" אמנון אברמוביץ' וכינה אותו "פח אשפה". נתניהו טען כי "אברמוביץ' מנסה להזריק את הארס שלו לציבור במשך עשורים. הטיפש הזה לא מבין שעם ישראל שונא אותו ולא קונה את הסחורה הרעילה שלו עוד מימי האתרוג של שרון בזמן ההתנתקות".

אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.