הבית שלכם מדהים, אתם אוהבים להיות בו וליהנות מהרוגע והנוחות שהו מציע. אבל לעתים מגיע הרגע לעשות שינויים בבית. זה יכול להיות שינוי קטן יחסית כמו צביעת החדר מלבן לירוק בהיר, או שינוי גדול יותר כמו סגירת מרפסת בבית והקמה של גג מתכתי אשר יגן עליה מפני רוחות פרצים וגשמים עזים. מכל מקום כדי לבצע את הפעולות האלה אתם זקוקים לידיים מקצועיות שיודעות לעשות את העבודה.

דברים שכדאי לדעת על סגירת מרפסת

רכשתם בית שבו יש מרפסת פתוחה? או אולי בניתם מרפסת ולא חשבתם על סגירתה באותו הרגע? קיימים יתרונות לא מעטים בסגירת מרפסת: אפשר להשתמש בה כבחדר נוסף, וניתן לערוך בה סעודות וארוחות מבלי לחשוש מפני עלי סתיו החודרים לצלחת או גשם קל אשר החל לטפטף. אם אתם מעוניינים בביצוע סגירת מרפסת, ישנם כמה דברים שכדאי שתדעו:

  • היום ניתן לבנות מרפסת במסגרת בניה ירוקה וליהנות מיתרונות של חסכון בחומרים, עמידות מפני אשר ואיטום בכל מזג אוויר.
  • סגירת מרפסת מתבצעת בשלב הסופי של בנייתה, לאחר שהמרפסת עצמה מוכנה.
  • האלומיניום הוא אחד החומרים הנפוצים שבו משתמשים כדי לסגור מרפסת. מדובר בחומר חזק וקל לשימוש.
  • על פי החוק, אפשר לסגור מרפסת מבלי לחכות לאישורים מיוחדים, וזאת בתנאי שהשינוי אינו משנה את המראה הכללי של הבית.

הקונסטרוקציה שעושה את ההבדל

קונסטרוקציות פלדה או מתכת הן למעשה בסיסים חזקים המשמשים לתמיכה במבנים כדוגמת גגות. קונסטרוקציה ממתכת נחשבת לעמידה ויציבה, והיא יכולה להציל את המבנה מזעזוע חזק כמו רעידת אדמה או פגיעה של טיל בזמן מלחמה. בקונסטרוקציה מסוג זה משתמשים לבניית מבנים גדולים כדוגמת מוסדות לימוד או אצטדיונים. גם פלדה היא חומר חזק המתאים לקונסטרוקציה. מדובר בפלדת אל חלד החסינה מפני חום וקור, ובה משתמשים לבניית גגות של מבנים כמו מחסנים, מוסכים, חנויות או בתים פרטיים.

איסכורית לקירוי

איסכורית איכותית ועמידה משמשת רבות לקירוי גגות ולחיזוק קירות. היא עשויה מחומר מבודד חזק אשר יכול להגן על דיירי הבית מפני פגעי מזג האוויר. לצורך בניה, את האיסכורית ממלאים בחומר הנקרא צמר סלעים. חומר דחוס זה מסייע בהגנה מפני השמש ומפני תנאי חום קיצוניים. באיסכורית זו משתמשים בדרך כלל במקומות כמו מפעלי עיבוד פח, ששם הטמפרטורות הן גבוהות מהרגיל. נוסף על כך, קיימות איסכוריות העשויות מקלקר ומפוליאוריטן המשמשים יותר לבניית בתים פרטיים או מבנים ציבוריים.

יתרונותיה של הבניה הקלה

הבניה הקלה הופכת לנפוצה יותר לאורך השנים ולא בכדי. לשיטת בניה זו יתרונות משמעותיים. ראשית, מדובר בבניה זולה יחסית לסוגי בניה אחרים, היא נעשית תוך זמן קצר בלבד (כ-3 חודשים), פוטרת את העובדים מלפנות כמויות פסולת גדולות בסיומה ומשום כך גם ידידותית יותר לסביבה. שנית, בניה זו אטומה לחלוטין בפני מים, רעשים וזעזועים חזקים. ושלישית, עבודת הגימור במקרה הזה קרובה לשלמות, מכיוון שהיא מתאפיינת בקירות חלקים ומדויקים.

החברה שתעזור לכם לשפר את מראה הבית

אם אתם מחפשים חברת בניה טובה שתוכל לסגור עבורכם מרפסת או לשפץ את הגג, חברת גגות ובניה קלה היא החברה המתאימה לכם. הצוות המקצועי עוסק בתחום הבניה הקלה במשך עשר שנים, והוא מוכן לסייע לכם בכל תחום שתבקשו. כאן מציעים לכם מגוון רחב של שירותים הכוללים הוספת גגות, סגירת מרפסות, פירוק אסבסט, חיפוי גגות ועוד. הבניה נעשית מחומרי גלם איכותיים, תוך הקפדה על שימוש בכלים טכנולוגיים משוכללים. ומעבר לכך, בחברת גגות ובניה קלה תזכו ליחס אישי וחמים מצד אנשי הצוות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.