דף הבית > אקטואליה וחדשות > משפחת גולדין: "הסכם הפיוס הפלסטיני – הזדמנות להחזיר את הבנים"

משפחת גולדין: "הסכם הפיוס הפלסטיני – הזדמנות להחזיר את הבנים"

לקראת ישיבת הקבינט שתעסוק בממשלת האחדות הפלסטינית, הוריו של הדר גולדין הי"ד דורשים להתנות כל מחווה ישראלית בקידום השבת החללים והאזרחים

נתונים למסע לחצים מצד חמאס. ד"ר לאה ופרופ' שמחה גולדין. צילום: פלאש 90
ד"ר לאה ופרופ' שמחה גולדין. צילום: פלאש 90

 

לקראת ישיבת הקבינט שתתקיים בצהריים (ב') ותעסוק בגיבוש עמדת ישראל כלפי ממשלת האחדות הפלסטינית, שוחחו הבוקר הוריו של חלל צה״ל, סגן הדר גולדין, המוחזק בידי חמאס בעזה ודרשו מהשרים החברים בצוות המצומצם של הקבינט לטיפול בענייני שבויים ונעדרים, משה כחלון ואריה דרעי, לפעול באופן מיידי למינוי מתאם חדש במקום ליאור לוטן שהתפטר לפני כחודשיים.

ד״ר לאה גולדין ופרופ׳ שמחה גולדין הביעו בפני השרים חשש כבד כי הממשלה שוב מחמיצה הזדמנות להשיב את הבנים. בנוסף, דרשו מהשרים שהקבינט בישיבתו היום יחליט להתנות כל מחווה ישראלית כלפי הפיוס הפלסטיני בקידום השבתם של החיילים והאזרחים הביתה.

״הסכם הפיוס בין הרשות הפלסטינית לחמאס, שהושג באמצעות הקהילה הבינלאומית, פתח חלון הזדמנויות לפתרון לחזרתם של אורון שאול, הדר גולדין והאזרחים", אמרו הוריו של הדר גולדין הי"ד. ״הקבינט המדיני-בטחוני חייב להציג דרישות תקיפות וברורות בנושא החיילים והאזרחים ולהתנות כל מחווה שמבקשים הרשות או הקהילה הבינלאומית הקשורים בפיוס בקידום ומציאת פתרון לנושא ההומניטרי של החיילים והאזרחים״.

נועם אמיר

נועם אמיר

כתב ערוץ 20 לענייני צבא וביטחון

אולי יעניין אותך גם

תיעוד: הריסות המפעל שישראל הפציצה בסוריה

אחרי שישראל הואשמה בהפלת המטוס הרוסי, בסוריה מפרסמים תיעוד של הריסות המפעל שהותקף בלטקיה