10:50 18/06/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > משפחת גולדין: "הדליקו נר כחול ולבן למען החזרת הבנים"

משפחת גולדין: "הדליקו נר כחול ולבן למען החזרת הבנים"

לאחר שתקף אתמול את הממשלה על כך שלא עושה מספיק להשבת הבנים, שמחה גולדין התראיין ל'לפני כולם': "גם חנוכה הזה אנחנו צריכים לציין את הגיבורים שלנו שלא כאן"

שמחה גולדין, אביו של הדר הי"ד תקף אתמול בבוקר בפתח ישיבת השדולה להחזרת החיילים הנעדרים את סגן שר הביטחון, אלי בן דהן, שייצג את הממשלה בדיון, ואמר: "חברי הכנסת לא נוקפים אצבע, חברי הקבינט לא מיישמים את החלטותיהם והשרים לא עומדים במילתם".

היום התראיין שמחה גולדין ל'לפני כולם' על כינוס השדולה: "אתמול בכנסת התכנסה השדולה להשבת החיילים, האורחים של השדולה היו חברי המכינות. היו שם כמעט עשר מכינות דתיות, חילוניות, מעורבות שבאו מכל קצוות הארץ, עם המדריכים והחניכים שלהם, והשאלה שעלתה היא מה חברי הכנסת, הממשלה והקבינט עושים כדי להשיב את החיילים בחזרה לכאן. התשובות שניתנו היו רעות מאוד, הייתה אווירה מאוד מתוחה ומאוד בעייתית, והצעירים הציגו בצורה ברורה ביותר את הקשיים שלהם. האנשים שהולכים להתגייס במרץ ושואלים את השאלות הקשות – איך שלוש שנים וחמישה חודשים ממשלת ישראל, ראש הממשלה ושר הביטחון לא מביאים חזרה את הדר ואורון לקבר ישראל על אף היכולת שלהם לעשות את זה".

 

 

לפני כולם

לפני כולם

אולי יעניין אותך גם

התחזית: מעונן חלקית עד נאה, ירידה קלה בטמפרטורות

מזג האוויר צפוי להיות היום מעונן חלקית עד נאה ותחול ירידה קלה בטמפרטורות, טפטוף ייתכן בצפון הארץ. מחר יעלו הטמפרטורות