במסגרת דיון טיעונים לעונש של המחבל שרצח את הרב הי"ד בצומת אריאל, ימסרו היום (א') ההורים של הרב איתמר מכתב לשופטים בו הם קוראים לשופטים להטיל על הרוצח את העונש המקסימלי, וכן לקבוע כי הוא לא יכלל בשום עסקת שחרור מחבלים עתידית "אנו מבקשים מכם שיוטל עליו עונש מאסר שיגרום לו להירקב בכלא עד יומו האחרון, שלא יוכל עוד לראות אור יום.

"הרוצח הנתעב הזה קטע את פתיל חייו והותיר משפחה עם אישה וארבעה ילדים שהפכו באותו יום מר לאלמנה וארבעה יתומים, שירת חייו נעצרה בבת אחת ואנחנו – הוריו, אחיו ואחיותיו נכנסנו לחיים שלא הכרנו קודם" נכתב. "יודעים אנו שאין
בידכם אפשרות להטיל עונש מוות אך אנו מבקשים מכם שיוטל עליו עונש מאסר שיגרום לו להירקב בכלא עד יומו האחרון שלא יוכל יותר לראות אור יום, חייבים למגר את הרוע הזה מן העולם שמרשה לעצמו ליטול חיים של אנשים חפים מפשע השבים מיום עמל אל ביתם. אנו מבקשים מכם לקבוע שבשום פנים ואופן לא לכלול אותו בשום עסקת שחרור מחבלים עתידית."

את המכתב יגישו ההורים באמצעות עו"ד חיים בלייכר מארגון המייצג אותם.

"מדובר במחבל רוצח שרצח בדם קר את הרב איתמר, אבידה ענקית לכל עם ישראל" אמר היום בלייכר. "אני תקוה שהשופטים יורו בגזר דינם על כך שהמחבל יישאר במאסר לעולם ותשלל ממנו כל תקוה שישוחרר באיזה עסקת מחבלים."

המכתב המלא:

 

אילת כהנא

אילת כהנא


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.