מתוך ‘’, א’-ה’ ב-21:00

כחודש אחרי שנדקר באכזריות בסניף שופרסל ביבנה, שלשום שוחרר לביתו מבית החולים לאחר שהיה בסכנת חיים ממשית בימים הראשונים שאחרי הפיגוע. משפחתו דורשת להתייחס למחבל שביצע את הפיגוע כמחבל רוצח – ולהרוס את ביתו. סיגל נחמיה, אישתו של ניב התראיינה ל’לפני כולם’.

“לפני הכל אני רוצה להגיד תודה לעם ישראל על החיבוק, על הדאגה, על התפילות, ולבורא עולם על כך שניב איתנו” פתחה סיגל את דבריה. על מצבו של ניב: “הוא משתקם לאט לאט, בקצב שלו. הוא נפגע בכל פלג הגוף העליון פגיעות קשות ויקח עוד זמן עד שיתאושש”.

המשפחה פנתה לרה”מ ולשר הביטחון בבקשה להרוס את בית המחבל: “חייבים להרוס את בית המחבל. כמו שהמשפחה שלי נפגעה ונהרסה – בית המחבל חייב להענש. העונש חייב להיות קשה. אם אתם תקלו עם המחבל זה כאילו ניב קיבל עוד עונש. חובה להקשות עליו ולתת לו את העונש הכי גרוע שיכול להיות. ניב מנע בגופו פגיעה של 4-5 אנשים נוספים, הוא מנע אבל לאומי”.

על השאלה מה המשפחה מבקשת לקראת השיקום הארוך: “שכל מי שהבטיח שיהיה שם בשבילנו, וכל הרשויות, באמת יהיו שם בשבילנו וידאגו לנו. שלא ישכחו את המקרה. ניב צריך עוד המון טיפול. הילדים שלי היו רגילים לאבא נורמטיבי לכל דבר. החיים נתקעים. התחלנו מסע חדש, לא קל, אז אנחנו רוצים שתהיו שם בשבילנו, זה הילד של המדינה. הילד שהדף בגופו את המחבל לבד”.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.