כמעט שבועיים אחרי שנעלמו עקבותיו של ברנדווין ולאחר אינספור סריקות וחיפושים בתוואי השטח במדבר יהודה אומרת הבוקר משפחתו של הנעדר כי על פי כלל הממצאים והעדויות שנאספו בשטח הם בטוחים כי מדובר באירוע פח״ע ושזושא נחטף.

הפעם האחרונה שנראה ברנדווין במצלמות אבטחה בחנות בתקוע. מאז אבדו עקבותיו

לפני 14 יום נראה לאחרונה תושב בת עין זושא ברנדויין, בשנות ה- 30 לחייו, ביישוב תקוע שבגוש עציון. ההערכה היא  שהיה בדרכו לטייל במצוק ההעתקים בסביבת ים המלח. במהלך השבועיים האחרונים מתנדבים רבים וצוות מקצועי שנשכר על ידי המשפחה, הצטרפו לחיפושים אחר ברנדווין וטוענים כי ישנו חשש כבד שנחטף על ידי פלסטינים.

״אחרי שבועיים של חיפושים וחקירות בהן הפכנו כל אבן זושא לא נמצא” אומרים היום בני המשפחה בסרטון שהפיצו. “הפעם אחרונה שבה הוא נראה בוודאות במדבר יהודה הוא היה עם פלסטינים ומאז נעלם. אנחנו בטוחים שהוא נחטף. שירותי הבטחון חייבים להתעורר כי יש אזרח חטוף.״

בני המשפחה הוסיפו והתייחסו למצב בארץ ודרשו את התערבות שר הבטחון : ״אנחנו מבינים שכולם עסוקים בקורונה אבל המחבלים מנצלים את זה וככה מצליחים לחמוק. אנחנו מצפים משר הבטחון לפעול במהירות כי כל דקה היא קריטית. לא נשקוט ולא ננוח עד שכוחות הבטחון יעשו את העבודה שהם יודעים לעשות וימצאו את זושא״.

 

החיפושים אחר זושא. באדיבות המשפחה
אילת כהנא

אילת כהנא


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.