בעקבות דיווח הבוקר (שלישי) בערוץ הטלוויזיה המקורב לחמאס, כי בין ההבנות שגובשו בין ישראל לארגון הטרור תתקיים גם עסקת חילופי אסירים, תקפו במשפחת גולדין את הפרסום ומסרו כי: "תחת הקדנציה של הממשלה הנוכחית למדנו על בשרנו שכאשר מתפרסמים דיווחים בתקשורת זה אומר שלא קיים הסכם להשבת הבנים הביתה ושוב פעם הממשלה החמיצה הזדמנות".

"מאז שבננו הדר נחטף למנהרה על ידי ומוחזק בעזה ממשלות ישראל מפספסות אפשרויות רבות לשנות את המשוואה", אמרה משפחתו של הלוחם שנחטף על ידי החמאס במבצע 'צוק איתן' והוסיפה כי על מדינת ישראל: "ללחוץ את ולהגיע להסכם חילופי השבויים הטוב ביותר שנחתם עם האויב".

המשפחה התייחסה להבנות האחרונות בין ישראל לארגון הטרור ואמרה כי: "מה שאנו רואים לנגד עינינו בימים האחרונים הוא כניעה נוספת של נתניהו והקבינט לחמאס", עוד הוסיפו: "הרחבת אזור הדיג והגדלת כספי הפרוטקשן ל-40 מיליון דולר הם ההוכחה שהפרסומים הבוקר הם ספין בחירות שמשחק ברגשות של משפחות הבנים".

משפחתו של החייל , שגופתו מוחזקת בשבי חמאס, הגיבה אף היא לפרסום ואמרה: "שבענו מדיווחיי סרק מהסוג הזה כבר למעלה מ-4 שנים", במשפחה התרעמו על הדיווח ומסרו: "התעייפנו מלצפות ולהתאכזב מחדש. נמאס לנו שעושים על חשבון המשפחות ספינים תקשורתיים"

"לצערנו, זאת לא הפעם הראשונה שאנחנו מקבלים דיווחים מהסוג הנ״ל דרך התקשורת", אמרו במשפחת שאול והוסיפו: " למעשה, לממשלה היה שלל הזדמנויות להחזיר את הבנים והיא נכשלה כל פעם מחדש. אנחנו לקראת בחירות, בעוד פחות משבועיים תקום ממשלה חדשה, אך "להפתעתנו" אף מפלגה לא טרחה להזכיר את סוגיית השבויים והנעדרים", עוד הוסיפה משפחתו של חלל צה"ל: "זה רק מוכיח ומראה על חוסר הרצינות וחוסר הנכונות לעסוק בנושא".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.