מפגן מחאה התכנס אל מול ביתו של אריק אשרמן, רב רפורמי ופעיל שמאל קיצוני. אריק מבצע פעילות תיעוד של חיילי צה"ל, ומשתמש בחומרים אלה נגדם במרחבי הרשתות החברתיות. ההפגנה אשר אורגנה על ידי תנועת "אם תרצו" יחד עם פורום "נכי צהל למען בטחון ישראל" ופורום "אמהות למען לוחמים" ביקש להעניק לאשרמן את התחושה אותה הוא גורם לחיילי צה"ל.

לפני כחודש פרסם כתב 'ערוץ 20' הלל ביטון רוזן תחקיר בו נחשף כי אשרמן חשוד בלקיחת משכורות עתק מכספי עמותה אותה הוא מנהל, ומכאן עולה החשד כי העמותה אינה משמשת למטרותיה אלא לצינור העברת כספים לכיסו הפרטי.

יהודה שרבאני, רכז השטח של תנועת "אם תרצו" אמר:
"הגענו היום לשכונה של עוכר החיילים אריק אשרמן, כדי לומר לשכנים שלו, דעו מי גר לידכם. ראוי ששכניו של אשרמן שמצלם ללא הרף את לוחמי צה"ל המשרתים ביו"ש ידעו עד כמה התנהגותו בלתי נסבלת. אנחנו נוהגים בו "מידה כנגד מידה".
תופעה קיצונית מעין זו, בה אשרמן וחבריו מצלמים את לוחמי צה"ל ומעבירים אותם מסכת של התעללויות, שיימניג, ודה לגיטימציה, וכל זה במימון הקרן לישראל חדשה – חייבת להיפסק!"

צילום:"אם תרצו"

לירן ברוך יו"ר פורום "נכי צה"ל למען ביטחון ישראל" אמר כי:
"באנו היום להגיד לאנרכיסטים עד כאן. תפסיקו לפגוע בחיילים שלנו ולממן הפרות סדר. כפצועים בקרבות אנו מרגישים יריקה בפנינו מצד רשויות המדינה אשר מתייחסות בסלחנות לתופעות של תקיפת חיילים ע"י אזרחים ישראלים מארגוני דה לגיטמציה".

צילום :"אם תרצו"

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.