ארוחת חג של מיזם נשים מבשלות לראש השנה. צילום: אייל קרן

 

תקופת החגים בפתח וכאב הראש מתחיל. נכון, זה כיף גדול שהמשפחה הרחבה מגיעה אבל גם טרחה לא קטנה. תכנון ארוחת חג שלמה עם נושא המקשר בין המנות המרכיבות אותה, בישול, אפייה והגשה שלהן זו מלאכה מתישה ושוחקת שלוקחת זמן רב, שגם כך אין לכם בשפע, ועולה לא מעט כסף.

מה אם היינו אומרים לכם שאפשר להימנע מכל הטרחה והעבודה הקשה, במחיר שפוי  ועם אוכל עדתי טעים וביתי? "נשים מבשלות", מיזם חברתי-כלכלי המקבץ יחדיו נשים מתרבויות ועדות שונות המכינות במיוחד עבורכם אוכל אותנטי, יוצא בפרויקט חדש ומשתלם במיוחד – ארוחת חג מלאה לשש נפשות שתגיע אליכם עד הבית במחירים של החל מ-550 ש"ח ועד 680 ש"ח.

צילום: איל קרן

מיזם "נשים מבשלות" מציע מגוון רחב של ארוחות חג מכל הטעמים ומכל העדות: מנות מהמטבח הטריפוליטאי, מרוקאי, פרסי, אשכנזי, ערבי-מסורתי וארוחות טבעוניות וצמחוניות. כל ארוחה כוללת מספר מנות עיקריות, תוספות חמות וסלטים, נעשית על ידי טבחית המתמחה במטבח העדתי הייחודי לה ונשלחת טרייה וחמה אליכם הביתה.

ארוחת חג של מיזם נשים מבשלות לראש השנה. צילום: אייל קרן

כך שתספקו גם את הדודה הפולנייה עם הגיפלטע פיש האהוב עליה, את הגיס עם דג מרוקאי, את השכנה הבוכרית עם מרק כבש עם דושפרה, ואורחים נוספים מעדות שונות שיקפצו לבקר. אין צורך לחתוך, לבשל, לטגן, לאפות, להגיש ולנקות את הסירים – השנה חג החירות מגיע כבר בחודש תשרי.

בנוסף, ניתן להזמין מנות שילדים אוהבים, 2 מנות ב-50 שח' כמו שוקיים עוף ברוזמרין ותפ"א ברוזמרין  ,קציצות עוף ברוטב עגבניות עם אורז לבן,שניצל עוף עם פסטה עגבניות

וכן מנות ספיישל וקינוחים, כגון: חלת אגסים, עוגות דבש, ריבות בתוספת תשלום.
לפרטים והזמנות באתר ובטלפון: 03-6012418. כשר. 

מיזם "נשים מבשלות", שמובילה היזמית הקולינארית סמדר קפלינסקי, החל את דרכו כפרויקט חברתי-קולינארי במטרה להעצמה נשית ולפיתוח הפריפריה. הפרויקט החל באזור הדרום עם קבוצות נשים מאופקים ומנתיבות והתפשט לרחבי הארץ המפעיל מטבח קייטרינג מרכזי בפולג שבנתניה, המציע מגוון עשיר של מאכלים ביתיים המאפיינים שלל עדות ומגזרים, דוגמת המטבח האתיופי, הבוכרי, האירני, המרוקאי, התימני, הקוצ'יני, הכורדיסטני, וכו'.