הזמר שהופיע הלילה (ש') בקיסריה, הקדיש את אחד השירים לזיו חג׳בי הי"ד שנרצח בתחילת השבוע בפיגוע באיזור התעשייה בברקן יחד עם עמיתתו לעבודה קים לבנגרונד יחזקאל הי"ד.

חג׳בי, תושב ראשון לציון, היה אמור להגיע להופעה של ארצי בקיסריה כדי לחגוג יום הולדת 35, אולם חייו נגדעו ביום ראשון האחרון כשנרצח על ידי מחבל ערבי בפיגוע ירי במקום עבודתו.

ארצי סיפר על הבמה שחג'בי היה אמור להיות בהופעה ולחגוג את יום הולדתו. "זיו חג'בי זכרונו לברכה נרצח השבוע על הבוקר כשהוא הגיע לעבודה", אמר ארצי על הבמה. "שלשום הסתבר לי שהיו לו כרטיסים להופעה הזו פה והיה אמור להיות היום בן 35. אני רוצה לשיר את השיר הזה למשפחה שלו ולעילוי נשמתו של זיו חג'בי" – ושר את "אחרי הכל את שיר" יחד עם הקהל.

חבריו ומשפחתו של חג'בי, שנכחו בקהל, הניפו שלטים עליהם נכתב "זוכרים אותך חג'בי".

אחיו טל כתב בפוסט מרגש בחשבון הפייסבוק שלו: "אח, היום היית אמור לחגוג את יום הולדתך ה-35 ואתה לא כאן, עבר כמעט שבוע ואני לא מעכל. באו בשבילך השבוע כל כך הרבה אנשים מכל מיני תקופות בחיים שלך, אין לך מושג כמה אנשים אוהבים אותך ובוכים עליך וכמה כואב לי שאתה לא פה איתי".

 

 

האח סיפר שנטלי, אישתו של זיו חג'בי, רכשה מראש לכבוד יום הולדתו כרטיסים להופעה של שלמה ארצי: "זה לא מפתיע אותי, נטלי תמיד רצתה שהיומולדת שלך תהיה הכי מיוחדת בעולם. אח, אתה לא תאמין, שלמה ארצי מקדיש לך שיר היום בערב. הוא שמע שאהבת את השירים שלו כל כך, אבל אתה, אתה לא תהיה שם. אני יודע שאתה בטח מחייך את החיוך הכובש שלך עכשיו למעלה". לסיום כתב: "אח, תענה לי בבקשה תגיד משהו, הלב שלי כל כך כואב".


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.