כולנו מכירות את האמרה כי גיל הוא רק מספר. ניתן לומר שזה אכן כך, בייחוד אם אנו כבר עברנו את גיל חמישים ומרגישות בתוך עצמנו כי לא עברנו עדיין את גילאי הארבעים. גיל הוא רק מספר בכל הנוגע להרגשה הפנימית שלנו, אך מה בנוגע למראה החיצוני?

השינויים שאנחנו עוברות

במהלך השנים הגוף שלנו הולך ומשתנה, אם בגלל חשיפה מוגברת לשמש, תנאי מזג אוויר במהלך החיים ואף לידות שמשנות את הגוף לכל החיים. כמובן שגם לתזונה יש משקל מסוים על המראה החיצוני, אך לא ניתן להילחם עם הגיל.

בדיוק לשם כך יש מגוון טיפולים קוסמטיים שונים המציעים שמירה על מראה עור בריא, חיוני ורענן וכך גם צעיר יותר.

טיפולי גוף קוסמטיים

כפי שנאמר, הגוף שלנו משתנה במרוצת השנים ככל שאנו מתבגרים. למרות הקפדה על מריחת קרמים לשמירה על הגוף, הגיל עושה את שלו וכך הקמטים מתחילים להיווצר, וכך גם הסימנים על הגוף כתוצאה מעלייה או ירידה במשקל במהלך השנים.

העור שלנו מעיד רבות על כל שינוי שהגוף שלנו עובר, כאשר נוצרים לנו באזורים שונים בגוף זה מעיד שגופנו עבר מגוון דיאטות להורדה במשקל או לעלייה במשקל. הסימנים נוצרים בשכבות העמוקות של העור, כך שקרמים לא יכולים לטפל בהם. לכן במקרים אלו מומלץ לבצע טיפול בסימני מתיחה אצל מכונים קוסמטיים מקצועיים.

בנוסף לשינויים קיצוניים שהעור עובר כאשר עולים במשקל, יכולה להיווצר בעיה של צלוליטיס מטריד ולא אסתטי במקומות שונים בגוף. אותם גלילי שומנים יכולים להופיע בירכיים, ישבן, בטן ומותניים ובכך לפגוע בביטחון ובמראה החיצוני שלנו. כאשר הצלוליטיס מתחיל לצאת, אין דרך להיפטר ממנו אלא רק באמצעות טיפול בצלוליט המבוצעים על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות.

טיפולים לעור הפנים

כשם שיש טיפולי אסתטיקה המיועדים לגוף, כך יש גם טיפולים המיועדים לעור הפנים. עור הפנים הוא עור שחושף הרבה יותר לעומת חלקי הגוף השונים, כך שהוא באופן טבעי רגיש וחשוף יותר לנזקים שונים. אחד מהנזקים שקורים לעור הפנים, בגיל צעיר אך גם בגיל מבוגר, הוא אקנה.

האקנה יכול לגרום למראה עור פנים שאינו אסתטי בגלל פצעים, צלקות וסימנים שהוא מותיר. כדי לטפל בבעיה מטרידה זו, מומלץ לבצע טיפול באקנה יסודי ומקיף שיפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

ORCHIDEA היא קליניקת מומחים מקצועית המעניקה לכן מגוון רחב של טיפולים שמסייעים לכן להיראות טוב.

כתבה זו פורסמה בשיתוף פעולה עם פורטל יופי ואסתטיקה PEB.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.