17:29 19/06/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > מקורביו של טראמפ: "מתנהג כמו סיר לחץ"

מקורביו של טראמפ: "מתנהג כמו סיר לחץ"

על רקע משברים פנימיים בממשל האמריקאי וסכסוכים עם אנשיו, מתפרסמים דיווחים על התנהגות מתוחה של הנשיא האמריקאי: "נמצאים בסביבה של סיר לחץ"

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ במסיבת העיתונאים. צילום: רויטרס
נשיא ארה"ב דונלד טראמפ במסיבת העיתונאים. צילום: רויטרס

על פי דיווחים אמש (שני) ב'וושינגטון' פוסט נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ סובל בעת האחרונה מהתפרצויות זעם  – משתלח באנשיו ומבטל בריתות עם הקרובים אליו. כך על פי עדויות ממקורביו.

בידיעה צוטט מקורב של טראמפ כשהוא משווה את הנשיא ל"סיר לחץ", המקורב אמר שאם טראמפ לא משחרר לחץ – הוא עלול להתפוצץ, "אני חושב שאנחנו נמצאים באזור של סיר לחץ", אמר.

ביטויי הלחץ של טראמפ מגיעים לפי 'הוושינגטון פוסט' ככל הנראה על רקע משברים פנימיים בממשלו ועל רקע כעס כי הוא לא זכה לקרדיט מספק עבור הדרך בה טיפל באסונות שגרמו שלושת סופות ההוריקן האחרונות שפקדו את המדינה.

על רקע מספר סכסוכים עם מקורביו, בלט בימים האחרונים הקרע בין טראמפ ובין יו"ר ועדת החוץ של הסנאט בוב קורקר הרפובליקני – שנחשב בעבר לתומך של טראמפ. לאחר חילופי דברים חריפים בין הנשיא ובין קורקר בטוויטר, בעקבות ההודעה על פרישתו של קורקר מתפקידו, אמר הסנאטור בריאיון ל"ניו יורק טיימס" כי הנשיא "מנהל את הבית הלבן כאילו מדובר בתוכנית 'המתמחה'" (תכנית הריאלטי אותה הנחה טראמפ בעבר, ע.ד).

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

2016: מרוז הורתה לחשוף נהלי פתיחה באש לדרישת עדאלה

לא רק הגנה על אזרחות מחבל: השופטת ורדה מרוז נענתה ב-2016 לעתירת עדאלה לחשוף את הוראות הפתיחה באש לעבר מחבלים של המשטרה. העליון הפך את החלטתה