ח"כ אופיר סופר (ימינה) פגש הבוקר ביחד עם ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן משפחות של עולים חדשים מצרפת ומבלגיה שנקלטו בישובי השומרון.
בשנים האחרונות נקלטו בשומרון למעלה מ-70 משפחות של עולים חדשים מצרפת עד כה הפרוייקט זוכה ל 100% הצלחה.

היום סייר ח"כ אופיר סופר בשומרון, ובין השאר נפגש עם העולים שהגיעו רק השבוע מצרפת ובלגיה לשומרון, זאת כחלק מפרוייקט העלייה הקהילתית אותו מקיימת המועצה האזורית שומרון זו השנה השישית.

 

 

 

ח"כ אופיר סופר: "שמחתי לפגוש הבוקר את העולים החדשים מבלגיה וצרפת בשומרון. הקליטה של העולים בשומרון הוכיחה לי שטיפול נכון בקהילת העולים כקהילה, כפי שנעשה במועצה אזורית שומרון ודאגה נכונה לצרכים שלהם תביא לשילובם המלא בחברה הישראלית.
בקדנציה הנוכחית אני מתכוון לשנס מותניים ולפעול ביחד חבריי בימינה למען העלת יהודי צרפת ובלגיה ואף לסייע ככל הניתן לעולים שהגיעו לישראל ולצערי הרב נתקלים בקשיים בירוקרטים אשר מונעים מהם להתפרנס ובכך להשתלב בישראל בצורה טובה יותר."

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון: "אנחנו נמצאים כאן בפדואל בשכונה שבה המחזור החמישי של העלייה מצרפת, מרגש לראות את הבניה בשומרון, ומשפחה שהגיעה רק לפני כמה ימים, נחתו כאן ואנחנו אחרי ביקור בבית שלהם, אנחנו רואים את ציונות 2019, אני אישית מעריץ של המשפחות שעולות, מדינת ישראל צריכה להפוך את הפרוייקט לתוכנית לאומית עם תקצוב מסודר כדי להפוך אותו מהבאת גרעינים.של 10 משפחות כל פעם למאות אלפי יהודים".

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.