על מנת להגן בצורה האידאלית על בית פרטי, ניתן להתקין כיום אמצעי בטיחות והגנה שונים כגון: סורגים על החלונות, דלת איכותית וחזקה, מערכת אזעקה אשר תפעל במקרה של פריצה אל הבית וכמובן: מצלמות אבטחה. כאשר בוחרים מצלמות אבטחה לבית, יש לבחור אותן בצורה הטובה ביותר על מנת לוודא שהן יממשו את המטרה שלהן בצורה הטובה ביותר. את המצלמות יש למקם בנקודות אסטרטגיות בבית לצורך מעקב שוטף אחר הנעשה בבית כאשר אינכם מצויים בו, אך גם עבור זיהוי כל תנועה חיצונית חשודה של אדם המעוניין לפרוץ אל ביתכם בכל שעה ביממה.

מה חשוב לברר בטרם מתקינים מצלמות אבטחה בבית?

בטרם מתקינים מצלמות אבטחה בבית, חשוב מאוד לברר מספר נושאים עקרוניים וחשובים. הנושא הראשון הוא כמובן המיקום של מצלמות האבטחה בבית. אם החלטתם למקם את מצלמת האבטחה הרלוונטית מחוץ לבית, הרי שתדרשו לבחור במצלמת אבטחה אשר עמידה בפני רטיבות ופגעי מזג האוויר. מצלמה זו חייבת להיות איכותית על מנת לממד את מטרותיה היטב. אם החלטתם לבחור במצלמות אבטחה לתוך ביתכם, הרי שהן לא חייבות להיות עמידות בפני מים, אך הן עדיין חייבות להיות די איכותיות על מנת שהן יסייעו לכם לקבל את התמונה הנדרשת לכם מתוך ביתכם בכל שעה ביממה.

חשוב מאוד לזכור שמצלמות אבטחה הרלוונטיות עבור צילום של כלל הבית, חייבות להיות בעלות יכולת לצלם שטח נרחב יותר ממצלמות אבטחה הרלוונטיות לצורך צילום חדר אחד או שטח קטן יותר. תכונות המצלמה שתבחרו חייבות להיות תואמות לצילום שטח הבית כולו בצורה הטובה ביותר. אם לא די במצלמה אחת עבור כיסוי כלל שטח הבית, תאלצו לרכוש מספר מצלמות אשר יכסו את שטח הבית כולו. עוד פרמטר שיש לברר בטרם רוכשים מצלמות אבטחה לבית הוא: האם אתם מעוניינים להתקין את מצלמות האבטחה באופן גלוי או באופן נסתר. מצלמות אבטחה  גלויות משמשות אמצעי הרתעה לפורצים, אולם מצלמות אבטחה סמויות מסייעות לקבל תמונה אותנטית מהמתרחש בבית בכל שעות היממה, מכיוון שכל מי שמצוי בבית לא מודע אליהן.

סוגי מצלמות אבטחה

לאחר שביררתם היטב איזה סוג מצלמת אבטחה נדרשת לביתכם, בהתאם לצרכים שלכם, זה הזמן להתוודע אל המגוון הרחב של מצלמות האבטחה המוצעים על ידי של חברת זד. בי. אם מערכות  לכל אדם המעוניין לרכוש מצלמות אבטחה לביתו. מחיר מצלמת האבטחה יקבע על פי מספר מאפיינים בסיסיים: סוג המצלמה שתבחרו ומערכת ההפעלה והקלטה של המצלמה. ניתן למצוא כיום מצלמות אבטחה פשוטות נייחות לבית ומנגד, מצלמות אבטחה משוכללות המצוידות בתאורת אינפרה אדום- מצלמות אלו רלוונטית עבור צילום בחושך. כמו כן, ניתן למצוא כיום מצלמות העשויות ברזל, שמהוות מצלמות חזקות מאוד להתקנה בחוץ. מצלמות מעין אלה הן המצלמות המוגנות ביותר מפני ונדליזם. ניתן למצוא גם מצלמות IP המשדרות את מה שהן מצלמות באמצעות האינטרנט ומצלמות אשר ניתן להפעיל מרחוק באמצעות האינטרנט או כל פעולה חיצונית אחרת. מהמגוון הרחב המוצע, יש לבחור את המצלמה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

חשיבות מערכת ההקלטה של המצלמה

הדבר החשוב ביותר בכל מצלמת אבטחה הוא מערכת ההקלטה של המצלמה. ללא מערכת הקלטה יעילה, לא תמיד יהיה ערך לצילום של המצלמה. גם בתחום מערכות ההקלטה של מצלמות אבטחה כיום עומד בפניכם מגוון רחב. בהתאם למחירים שונים, תוכלו למצוא מצלמות בעלות מערכות הקלטה שונות. בכדי לבחור את המצלמה המתאימה לכם ביותר מבחינת מערכת ההקלטה שלה, כדאי מאוד שתתייעצו עם אנשי מקצוע המכירים את התחום היטב. אנשי מקצוע מעין אלה יוכלו לסייע לכם לבחור את המצלמה עם מערכת ההקלטה המתאימה ביותר לצרכיכם.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20