דף הבית > אקטואליה וחדשות > מצילים את החייל הבודד שחלה בסרטן

מצילים את החייל הבודד שחלה בסרטן

מנחם גורדון, חייל בודד, חלה בסרטן נדיר זמן קצר לאחר שחרורו. החברים מגדוד 890 השיקו קמפיין תרומות עבור טיפול מציל חיים בארה"ב: "זה מטורף, כל הפלוגה עומדת איתי. כל האנשים, זה עוזר. וואלה אני לוחם"

מנחם גורדון, חייל בודד שעלה לבדו ארצה מתוך ציונות ואהבת הארץ. והתגייס לחטיבת הצנחנים, חלה בסרטן נדיר זמן קצר לאחר שיחרורו. החברים מגדוד 890 השיקו עבורו קמפיין תרומות על מנת לאפשר לו לעבור טיפול מציל חיים בניו יורק, וקוראים לעם ישראל להירתם ולהחזיר לו על התרומה למדינה.

 

"200,000 ש"ח זה הסכום שיכול להציל את החיים של מנחם", נכתב בדברי ההסבר לקמפיין ההתרמה, "מה זה אומר להציל את החיים שלו? מנחם טס לעבור את הטיפולים בניו יורק – באחד המקומות הבודדים בעולם שיודעים להעניק את הטיפול לסוג הסרטן הנדיר שיש לו. הטיפולים בארה"ב זה לא עסק זול, אין ביטוחים כמו בישראל והטיפול מגיע לסכומים מטורפים. עכשיו מנחם נמצא בסבב השלישי של טיפולי הכימותרפיה שלו ועד כה זה עלה למשפחתו כ-30,000 דולר. ולצערנו, אנחנו רק בהתחלה.. יש עוד סבב כימותרפיה, ולאחריו יוחלט איזה ניתוחים יש לבצע. כמובן בסוף הדרך, בע"ה יגיע השיקום המיוחל. אתם רק יכולים לנסות לשער לאיזה סכומים זה יגיע!".

מנחם עצמו הגיב בהתרגשות גדולה: "זה מטורף, כל הפלוגה עומדת איתי. כל האנשים, זה עוזר.. וואלה אני לוחם ו-וואלה אני רוצה לעבור את זה. ואני יכול".

רפואה שלמה!

לינור בר-אל

לינור בר-אל

אולי יעניין אותך גם

מחאת החרדים צלחה: בוטלו העבודות בשבת על גשר איילון

שר התחבורה ישראל כץ נענה למחאת החרדים והחליט לבטל את העבודות על גשר איילון שתוכננו להתבצע בסופי שבוע • מפלגת 'מרצ' קוראת לקיום דיון פגרה מיוחד: "גחמות חשוכות של פוליטיקאים"