סא"ל דוד שפירא. צילום: פלאש 90
סא”ל . צילום: פלאש 90

סביר להניח שידיעה מהסוג הזה לא הייתם קוראים באתרי אינטרנט אילולא קידומו של אחד הקצינים שהיה חלק מאחת הפרשיות הביטחוניות שעוררו סערה בשנתיים האחרונות, פרשת . הרמטכ״ל גדי איזנקוט אישר את קידומו של מי שהיה מפקד הגדוד של בזמן האירוע, סא״ל דוד שפירא. בסיכום דיוני שיבוצים הוחלט למנות אותו למפקד חטיבה מרחבית או בנימין או שומרון באוגדת יהודה ושומרון.

קידום מעניין נוסף הוא של סא״ל שבהמלצת הרמטכ”ל ימונה למפקד חטיבת יפתח בעוצבת הבשן ויועלה לדרגת אל״ם. ישורון הוא הקצין שהורה במהלך “צוק איתן” על ירי “מטח של כבוד” לעבר מרפאה בעזה לזכר סרן דימה לויטס הי”ד שנהרג יום קודם לכן מירי מחבלים מאותה מרפאה.

גם במטכ״ל יחולו כמה שינויים לאחר ששר הביטחון אישר את המלצת הרמטכ״ל. לתפקיד ראש אגף המודיעין ימונה מפקד הגיס הצפוני והמכללות הצבאיות, אלוף תמיר היימן. לתפקיד ראש אגף המבצעים ימונה ראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה, אלוף אהרון חליוה. לתפקיד מפקד פיקוד הדרום ימונה ראש אגף המודיעין, אלוף הרצי הלוי.

לתפקיד מפקד פיקוד המרכז ימונה ראש אגף התקשוב וההגנה בסייבר, אלוף נדב פדן. לתפקיד ראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה ימונה ראש חטיבת המבצעים, תת- אלוף איציק תורג׳מן, שיועלה לדרגת אלוף. לתפקיד ראש אגף התקשוב וההגנה בסייבר ימונה תת-אלוף ליאור כרמלי, שיועלה לדרגת אלוף. לתפקיד מפקד הגיס הצפוני והמכללות הצבאיות ימונה תת- אלוף אמיר ברעם, שיועלה לדרגת אלוף. ולתפקיד מפקד ביה״ס לפו״ש ומפקד הגיס המטכ״לי ימונה ראש חטיבת התורה וההדרכה, תת- אלוף מוטי ברוך, שיועלה לדרגת אלוף.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.