מפלגת פנתה למ"מ יו"ר וועדת הבחירות השופט ניל הנדל בדרישה שיטיל קנס כספי על חברת פרסום אשר הציגה בפניו מידע כוזב על מנת למנוע מרשימת לשכור שטחי פרסום.

מפלגת נעם פנתה היום בעתירה למ"מ יו"ר וועדת הבחירות השופט ניל הנדל כנגד חברת הפרסום "י. מור בפרסום" בטענה כי זו הציגה מידע מטעה ולא עמדה בדבריה אל השופט הנדל, זאת על מנת למנוע את הצבת שלטי נעם בשטחים שברשותה.

על פי כתב העתירה לפני כחודש סירבה החברה לפרסם שלטי חוצות של נעם על חזית מלון בכניסה לירושלים. נעם פנתה בתגובה לוועדת הבחירות על מנת שזו תחייב את החברה שלא להפלות את נעם ולמנוע ממנה את הפרסום. בכתב התשובה של חברת הפרסום נטען כי שטחי הפרסום תפוסים עד לחודש אוקטובר על ידי מספר חברות מסחריות בהן אף לא מפלגה אחת ואף הוצגו לוועדה חוזים חתומים עם אותן חברות. בעקבות כך לא חייב מ"מ יו"ר הוועדה את חברת הפרסום לתלות את שלטי נעם.

אלא שבימים האחרונים, בניגוד מפורש לטענת ההגנה של חברת הפרסום, נתלו על חזית המלון מספר שלטי ענק של מפלגת הליכוד.

עו"ד גיא בוסי המייצג את מפלגת נעם פנה בבקשה דחופה של ביזיון בית המשפט אל השופט הנדל על מנת שיכיר במידע השגוי שהוצג בפניו ובדרישה שישית על חברת הפרסום קנס וענישה לאחר שזו הציגה מידע שהוברר ככוזב. כאמור בעטיו של המידע נמנע מרשימת נעם לפרסם גם היא בשטחי הפרסום המרכזיים.

עוד ביקשו בנעם כי בית המשפט יורה לחברה להצהיר שפעלה שלא כדין בכך שהשכירה את שטחי הפרסום למפלגה אחרת.

אלדר ממן

אלדר ממן:עוד באותו נושא