21:02 20/02/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > מפגש האלמנות: "יש בינינו הרבה מן המשותף"
באדיבות: כאן חדשות, תאגיד השידור הציבורי

מפגש האלמנות: "יש בינינו הרבה מן המשותף"

יעל, אלמנתו של הרב רזיאל שבח הי"ד שנרצח לפני פחות מחודש בפיגוע ירי הגיעה ללוויה של הרב איתמר בן גל הי"ד והתיישבה לחזק את אלמנתו מרים

אלמנה מנחמת אלמנה: שבועות בודדים לאחר שבעלה נרצח בפיגוע ירי סמוך לחוות גלעד, הגיעה יעל שבח להלוויה של הנרצח האחרון בפיגוע וניחמה את האבלה. לאחר הלוויה נפגשה יעל עם מרים בן-גל ואמרה לה: "יש בינינו הרבה מן המשותף". בתיעוד, שצולם ע"י כתב כאן חדשות, תאגיד השידור הציבורי, נראות השתיים מחזיקות ידיים.

לדברי יעל, בין השתיים התגלו נקודות דמיון מצמררות: "שתינו מחנכות, וגם רזיאל וגם איתמר היו אנשי תורה. שתינו מרגישות שנבחרנו לתפקיד הזה. זה לא בור שחור. זה ייעודי".

 

יעל שבח ומרים בן-גל. צילום: ועד היישוב הר-ברכה

"גם רזיאל וגם איתמר אהבו את החיים. אהבו להתלבש טוב ולאכול טוב. רזיאל היה בדרך מברית ואיתמר היה בדרך לברית. אחות של רזיאל צריכה להתחתן עוד פחות מחודש וגם אחות של מרים צריכה להתחתן עוד פחות מחודש".

כזכור, אתמול נרצח הרב איתמר בן-גל, אב לארבעה, בפיגוע דקירה אכזרי בצומת אריאל. היום הוא הובא למנוחות כשמאות ליוו אותו בדרכו האחרונה.

 

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

רה"מ: "מה שקורה ביומיים האחרונים – טירוף מערכות"

נתניהו העלה לרשת סרטון בו הוא פונה לאזרחי ישראל ומתייחס לפרסומים בתיק 4000: "הטענה שפעלתי לטובת בזק על חשבון שיקולים ענייניים - מופרכת מיסודה"