9:53 21/06/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > מפגין בריטי לפעילי BDS: "אתם עיוורים משנאה"

מפגין בריטי לפעילי BDS: "אתם עיוורים משנאה"

במהלך הפגנת פעילי BDS מחוץ לדוכני פסטיבל "TLV בלונדון", התפרץ מפגין בריטי: "אתם חושבים שמחר - אם לא תהיה ישראל - הבעיה תיפתר?"

לונדון: מפגין פרו-ישראלי הטיח אתמול (שבת) בפעילי BDS שהפגינו במתחם פסטיבל "TLV בלונדון": "אתם בדיחה, זה הפך לאופנה". המפגין הזועם צעק לעבר פעילי ה- BDS כי הפעילות שלהם נעשית רק כ"תירוץ לשנוא יהודים". "הבעיה אצלנו, הבעיה היא העיר שלנו", אמר – "אתם חושבים שמחר – אם לא תהיה ישראל הבעיה תפתר?" – "הם הורגים אחד השני" – הוסיף כשהוא מתכוון ככל הנראה לבעיית הטרור האסלאמי המכה גם באנגליה וגם בבירה לונדון.

מפגין בריטי התפרץ לעבר פעילי BDS/
"אם לא תהיה ישראל – הבעיה תפתר?"

עוד התייחס הבריטי להאשמות נגד ישראל כי היא מבצעת רצח עם, "אנחנו ביצענו את רצח העם הכי גרוע", אמר והאשים את המפגינים כי הם "עיוורים משנאה".

פסטיבל "TLV בלונדון" נערך בימים האחרונים בבירה הבריטית כחלק מיוזמה של המשרד לעניינים אסטרטגיים. בין היתר הופיעו בעיר שורה של אמנים ישראלים והוקמו ביתנים לממכר מזון ישראלי. האירועים התקיימו על אף ניסיונות של ארגוני ה-BDS בעיר לסכלם.

 

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

בניגוד לחוק: שוטרים ליוו את חברם לחופה באמצעות סירנות

כדי לשמח את חברם שהתחתן החליטו שוטרים ואנשי מד"א ללוותו לחופה באמצעות ניידות ואמבולנסים תוך הפעלת סירנות. מד"א: "רואים את האירוע בחומרה"