בעידן שבו השכרת דירות אייר בי אנ בי הפכה פופולרית יותר מתמיד ומלונות הבוטיק צצים כמו פטריות אחרי הגשם, למלונות היוקרה ברחבי העולם – כאב הראש גדול מתמיד
בתקופה האחרונה אפילו המלונות המפוארים עם השמות המוכרים והנוצצים משדרגים, פותחים ומשפצים את מתחמי הנופש שלהם, כדי להיות אטרקטיביים יותר – ועל הדרך הופכים גם לארמונות פאר של ממש.

* *

“ארבע העונות” פירנצה, איטליה

רשת “FOUR SEASONS” המיתולוגית והוותיקה היא שם נפרד למלונות יוקרה. אבל למרות הצלחת המלונות ברחבי העולם, כשאתה בפירנצה, כנראה שצריך לעשות משהו קצת אחרת.

“פור סיזנס פירנצה” הוא שילוב של שני מבנים. ארמון מהמאה ה-15 ומנזר מהמאה ה-16. כל 116 חדרי המלון משקיפים על גן הפרחים הגדול ביותר בעיר, המשתרע על פני 40 אלף קילומטרים רבועים.

* *

“ריץ קרלטון” טוקיו, יפן

גם רשת ריץ קרלטון מחזיקה מספר דומה של מלונות, 87. אבל הכוכב הגדול הוא מלון ריץ קרלטון טוקיו שנפתח לפני כשבע שנים, ועד היום אוחז באחת הסוויטות הנשיאותיות היקרות והיוקרתיות בעולם, עם תג מחיר של יותר מ-26 אלף דולר ללילה.

המלון חולש על 12 קומות ב”מידטאון טאוור”, אחד המגדלים הגבוהים בטוקיו, כאשר האטרקציה הבולטת ביותר בו היא ה”SKY LOBBY”, אזור הקבלה עוצר הנשימה של המלון שמגדיר מחדש את המונח “כניסה דרמטית”.

* *
“אינטרקונטיננטל” דאנאנג, וייטנאם
קבוצת הענק אינטרקונטיננטל מחזיקה אלפי מלונות בעולם, אך המעניין מכולם הוא מתחם הנופש בעיר דאנ-אנג שבוייטנאם. במרכז אתר הנופש נמצאות וילות פרטיות עם בריכות פרטיות הצופות אל החוף של המלון, אליו ניתן להגיע בקרוניות המעוצבות כסירות.

* *
“הייאט” פארק, ניו יורק
מלון פארק הייאט בניו יורק נחשב לפנינה של תאגיד הענק. מבנה הזכוכית שעלות הקמתו עמדה על 400 מיליון דולר זכה בפרסים על עיצובו הייחודי. מאז פתיחתו לפני כשנתיים נהנים האורחים המתאכסנים בו משירות אישי ומחדרים הצופים אל קו הרקיע של מנהטן ואל הסנטרל פארק.
הייאט ניו יורק מתפאר בספא המתפרש על פני שלוש קומות ונחשב לטוב ביותר בעיר. הבריכה בספא משמיעה מתחת למים את המוזיקה המנוגנת בקרנגי הול, אולם הקונצרטים המפורסם של התפוח הגדול.

אבל בסופו של דבר, בעידן הלואו קוסט, לא בטוח שהאבזור היוקרתי של בתי המלון הוא הפתרון למי שמחפשים את המחיר הזול.

כלכלי בלילה

כלכלי בלילה


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.