גדי קינדה. צילום: מ.ס אשדוד
. צילום: מ.ס אשדוד

 

גדי קינדה עשוי לעבור למכבי תל אביב בחלון העברות הקרוב של חודש ינואר. קינדה שיהיה בינואר בן 24, מעדיף לשחק במכבי תל אביב, והמו״מ בין שני המועדונים קרוב לסיום. במכבי רואים בקינדה גם שחקן איכותי היכול לסייע להם בעמדת הקשר ההתקפי, וגם פוטנציאל כלכלי גדול. כל הסוכנים הבכירים בארץ טוענים כי קינדה, הנחשב לאחד השחקנים המוכשרים שיש בליגת העל והנכס האחרון שיש לאשדוד, יימכר בעתיד לאירופה.

ג’קי בן זקן כבר החליט כי לא ימנע מהכישרון הצעיר להתקדם למועדון גדול וקינדה עצמו שעלה לקבוצת הבוגרים של אשדוד כבר בגיל 17, יודע שהוא ייפרד מקבוצתו , השאלה הגדולה היא האם זה יהיה בינואר או בסיום העונה. התשובה תלויה הרבה במחיר שמכבי תל אביב תציע. למרות מצבה העגום של אשדוד בטבלה, בן זקן לא חושש למכור שחקנים בכירים, הוא מכר בתחילת העונה את הבלם חאתם אלחמיד לבאר שבע כאשר הקבוצה הייתה במצב רע מאוד ועם סגל חלש.

מכבי תל אביב מוכנה לשלם 800 אלף יורו עבור חצי כרטיס, בן זקן דורש עבור חצי כרטיס 1.5 מיליון יורו. באשדוד אמרו בסוף השבוע כי ההערכה היא ששני המועדונים יגיעו להבנה וקינדה יחתום במכבי תל אביב לחמש שנים. לבן זקן יש מערכת יחסים מצוינת עם ובעלה אלי, אך בינתיים באר שבע לא התעניינה בקינדה בגלל עודף שחקנים איכותיים בחלק הקידמי. יחד עם זאת, יתכן כי אם ברקת תבין את הפוטנציאל הכלכלי הגדול שיש בקינדה, היא עשויה להיכנס לתמונה ולהציע הצעה גבוהה יותר מזו של מכבי תל אביב. עתידו של קינדה תלוי הרבה בסוכנו שמצוי גם הוא ביחסים מצוינים עם ברקת. דהאן מנהל שיחות עם מספר מועדונים בבלגיה והוא הבטיח לבן זקן כי בינואר הוא ישיג לו את ההצעה הטובה ביותר עבור השחקן והמועדון. לזכותו של בן זקן, הבעלים של אשדוד הבטיח לקינדה כי הוא יתחשב מאוד ברצונו של השחקן היכן לשחק גם אם המועדון ייאלץ להפסיד כסף.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.